Fotky z Běšin Podzim 2011
[
Odpovědět
] [
Začátek diskuze
] [
Nápověda
]
[
Zpět na seznam témat
]
Čapoun
2. listopad 2011
Tak jsem prolítnul galeriji a některý ty Stroje jsou fakt dobrý. No chtělo by se to na Běšiny taky jednou podívat.
Líbí se
Link
Odpovědět
RST
27. říjen 2011
Dík za odkaz, jdu se podívat.
Líbí se
Link
Odpovědět
daves
27. říjen 2011
Ahoj,
na adrese
http://www.skodateam.cz/fotogalerie_ze_srazu
je cca 2000 roztříděných fotek z podzimních Běšin.
Kdo máte ještě nějaké fotky, které jste mi neposlali (a chtěli byste), udělejte tak prosím brzy. Beru CD, DVD, FTP, osobně a podobně 🙂
Líbí se
Link
Odpovědět
2. listopad 2011