130RS Rozdil mezi okruháčem a soutěžákem

Myslim ze nejlepsi je vybrat si oba 🙂
Falcon dobře ty🙂
Asi bych si vybral okruháč. V obýváku by se z něj dobře dívalo na televizi.
Tak to já bych si dokázal vybrat. Vzhledem k tomu že bych se rád svezl i na v "normálních silnicích" tak bych šel rozhodně do soutěžáka k vůli jeho vyšší světlé výšce.
paráda.. kdybch si měl vybrat.. tak to nedokážu 🙂.
Nádherný krasavci .
Když stojí každá sama, tak to tak nevypadá, ale takhle vedle sebe je to teda rozdíl. Obě jsou moc pěkný.
Ale tak krásne sú obe 🙂!
Tak se mi naskytla moznost postavit dve Š 130 RS vedle sebe, zaujal me ten rozdil tak se pro predstavu podelim, vypada to jak dve jiny auta 🙂