Evergreen - kolečkáři

Tak tyhle cyklotupce potkávám denně ještě i dnes!!!!! Člověk by řekl že je škaredě a už to konečně strčí do garáže a oni nééé..magoři..právě jsem se vrátil z práce,vezl jsem jen kubík materiálu na AVII ale co se mi stalo to jsem nepobíral..jedu dolu kopcem,úzká cesta,v protisměru auto a po mojí straně se šplhají hore kopcem turisti asi 4 - ale ne za sebou pěkně vedle sebe!!!!! No skoro jsem upek brzdy než jsem skoro před nima zastavil a co myslíte,šli pak pěkně za sebou??Neee,pořád vedle sebe,dokonce počkali až je objedu aby pokračovali..byli to důchodci tak jsem to nechal tak ale stejně,jet tam naloženou tatrou a třeba i s vlekem..no nic no..a uplně nějvětší cyklohovada jsou když se jede do kopce,nákladák je v otáčkách aby to vyjel a v prostřed cesty magor na kole..dopodřazuju až na dva,on ujede a já za sebou brzdím kolonu aut protože na víc už se nerozjedu..to můžou být rádi že se táhnou za tatrou nebo liánou,protože když je to náhodou novější auto,tak ty mají Céčko kvalt a to pak z osobáků teprve nadávají že se to táhne,to je kvalt rychlosti chůze..a pak se nadává na truckery že jsou hovada atd. atd. 🙂..za vše můžou cyklisti😀!A až jednou roztajou oba poly,severní i jižní vím koho z toho vinit i za tohle určitě můžou oni😀:D.
Hele domovina 😀.
Leží v žaludku ... divíš se ?





http://www.youtube.com/watch?v=4Zh0JsPdndc
Co na to říct🙂))...ode mě by to tu bylo zas na půl strany😀. Prostě jsou to hovada no😀..a adepti na Darwinovu cenu..
Vám cyklisti nějak leží v žaludku🙂 Mnohem radši mám rozevlátého důchodce na chodníku, než když se mi večer bez světla motá před autem 🙂
Máš pravdu. Vycházím však z podané informace. Zda je pravdivá, či ne, by bylo námětem k mnoha dalším spekulacím. Píše se tam, že k incidentu došlo poblíž restaurace U slunce. Ta je na straně ulice, kde cykostezka není. Ale poblíž je dost široký pojem ...
Petře, ono je otázka, kde přesně cyklista jel, protože zrovna v té ulici je na jedné straně cyklostezka. I když Novinky píší, že jel po chodníku, tak by mě nepřekvapilo, kdyby to byla cyklostezka.
Zajímavé 🙂





http://www.novinky.cz/krimi/250886-agresivni-senior-rozbil-holi-hlavu-cyklistovi-pak-sehral-zachvat.html





Pomíjím skutečnost že za jízdu na kole po chodníku druhému důchodci přiložil na hlavu svoji hůl silou větší, než nepatrnou. To zjevně není dobře a určitě mu to neulehčí. Ale jak vidno, neprasí na kolech jen mladí sportovci a radikální cyklisti. Dědkovu reakci v podstatě chápu, i když byla nepřiměřená. Já taky nemůžu beztrestně s autem na chodník mezi chodce. Pokud policie na cyklisty na chodníku dlabe, vzal vymáhání zákona do své hole. Jen to udělal nešťastným způsobem. Měl mu ji omylem strčit třeba do předního kola ...