Samá Ostrava... to si můžu vybírat 😀
to zelený erko nevypadá špatně, ale to žlutý taky ne,teda na fotce.když jsem stál u něj,tak děs.a to žlutý prodává o 20 dráž,takže to zelený bude asi horší.
podívej se na hodnocení inzerenta .samé mínusy .já jsem se taky nachytal.850km abych viděl dobře nafocenej šrot.a má jich víc
je to šrot
Aha, já myslel že mřížku neměly jen 1971 🙂


Pokud je auto opravdu v dobrém stavu a není to jen nějaká navoněná hrůza s děravou podlahou, pak je cena tak nějak adekvátní, ne? Kupovat nebudu, doma by mě vydědili, ale permoníček vzadu v hlavě hlodá... 🙂
Ale iba nábeh modelu 73 ich nemali. Hned potom už model 73 mriežku mal.
Inzerent píše že je to rok výroby 73 takže je to v cajku.Tyhle modeli tu větrací mříšku na C sloupkách neměli.
http://skoda-virt.cz/cz/inzerce/auta-prodej-cz/155355-skoda-110r-coupe-9/


Vypadá moc hezky, ale nemělo by to mít mřížku za bočním okýnkem?
Mně osobně se moc líbí,ale tacena je docela vysoká


http://auto.bazos.cz/inzerat/13034622/SKODA-110R.php
Když jsme u těch ERek na prodej .Tak tohle jsem objevil na netu.Chce za to 580 tisíc.





http://www.eurooldtimers.com/cze/inzerat/34837-skoda-130rs.html
Dle odpovědi majitele(ky) je auto kompletní, nic mu nechybí a ideální je si ho prohlédnout.
Tak alu-lišty máte ve vozejčku.-)Tedy pokud je bude na co nasadit.


Spíš by mne zajímal ten agregát.Svody litr/kilo,olej.plnoprůtokáč,v čele LPG víčko...
To právě koukám, u paty sloupku je zřetelná tmavá skvrna v místě kde je šroubek (případně díra na něj).


Taky je dost možné, že majitel přetřel Al lišty do barvy vozu - ty fotky jsou ale tak mizerné, že to prostě není k poznání.
Chrobak:Mrkni pořádně na tu čtvrtou fotku.
Vypadá to, že do nich bylo nějak zasaženo...
Spíš bych řekl že mu chybí hliníkové lišty.
Vitek:Možná se mi to jen zdá ale nemá ufiknuté okapničky?
když už je tu takové téma, tak taky přihodím.


http://auto.bazos.cz/inzerat/12829678/prodam-skoda-110r.php