No Michae, co si budem nalhávat, není to ve hvězdách, dopadne to jako každý rok 🙂
eRkům zdaR!
Láďo, kdyby ti PF nedošla (nějak se nadařilo), tak zhlédni zde:


http://skoda-virt.cz/cz/forum/pokec-o-vsem/156100-pf-2012/?gotopost=2851497#p2851497
Do konce roku 2011 toho moc nezměníme, ale v příštím roce můžeme změnit hodně. A nejvíc na sobě. K tomu přeji hodně zdraví a sily.
Kuju za všecky 🙂 a taky přeju všecko nej Laďa
Ahojky všem,





možná trochu v předstihu, možná tak akorát, ale rozhodně ne na poslední chvíli posíláme trošku netradiční PFko 2012 🙂 ...


Krom toho, co uvidíte, přeju hlavně zdraví, sílu, pevný krok, jasnou mysl, úspěchy na poli pracovním i soukromém, ale hlavně, hlavně ať jste spokojeni a šťastní ... každému ke štěstí stačí něco jiného a právě to Vám od srdíčka přeji ...





Veselé Vánoce a šťastný nový rok!





Lucka & Slůně





a kuk na přáníčko tady (pusť zvuk 🙂 ): http://www.youtube.com/watch?v=NswHs2HO9-4