Noo,v porovnani se vsema ostatnima ma erko dle meho nazoru nejhezci


tvary karoserie.
Hezký fotky.


Film je ze stejnýho roku, tak to tak asi bude.
Mě docela mrzí, že prototyp Škoda coupé přeškolili na Ferat a vydávají ho za filmovou rekvizitu a i v muzeu kolem toho mají humorné figurky rádobyupírů.


Jinak fotky slušný. Mám dokonce dojem, že právě při rallye 81 natáčeli záběry pro film a proto je zřejmě kupé v závodní zbroji.
Ten Upír v té závodní zbroji je taky dobrej na těch fotkách 🙂