Mě docela mrzí, že prototyp Škoda coupé přeškolili na Ferat a vydávají ho za filmovou rekvizitu a i v muzeu kolem toho mají humorné figurky rádobyupírů.
Jinak fotky slušný. Mám dokonce dojem, že právě při rallye 81 natáčeli záběry pro film a proto je zřejmě kupé v závodní zbroji.
30. prosinec 2011