Stavim, hned jak zatopíš🙂
taxe nekdy stav na kus prevodovky a pri pruletu Sabenicema ho mas po leve ruce 🙂 .
Honzo pošli😉
Sice to není úplně vrak, spíš takový dvoudveřový Hipa-Hroch, ale když už je tu tohle téma...


http://img.skoda-virt.cz/forum_upload/2012/01/15/7_4_75551__2012-01-15_19-42-00_68.jpg
Fotky vraků nejen eRekm fotí LáďaLadič, ale ten snad ani ne tak zničené, jako takové, co si příroda bere zpět.
No,o mě ta řeč zcela jistě není,ale také mám tu zálibu schraňovat z netu fotky vraků 110R.Takže já bych ten zájem měl,díky ti předem moc.-)
tuhle jsem v nějakém časopise četl o někom, kdo sbírá fotky vraků škodovek, nejlépe 110R. Vzpomněl jsem si na to včera když jsem postřehl, že někdo hodlá zničit Rko vedle ve vsi. Komu můžu poslat fotku \\"vozu\\" je li to někdo z vás.