fotky vraků
[
Odpovědět
] [
Začátek diskuze
] [
Nápověda
]
[
Zpět na seznam témat
]
Jarda.r
18. leden 2012
Stavim, hned jak zatopíš🙂
Líbí se
Link
Odpovědět
kachnis
17. leden 2012
taxe nekdy stav na kus prevodovky a pri pruletu Sabenicema ho mas po leve ruce 🙂 .
Líbí se
Link
Odpovědět
Jarda.r
16. leden 2012
Honzo pošli😉
Líbí se
Link
Odpovědět
Luky
16. leden 2012
Sice to není úplně vrak, spíš takový dvoudveřový Hipa-Hroch, ale když už je tu tohle téma...
http://img.skoda-virt.cz/forum_upload/2012/01/15/7_4_75551__2012-01-15_19-42-00_68.jpg
Líbí se
Link
Odpovědět
RST
16. leden 2012
Fotky vraků nejen eRekm fotí LáďaLadič, ale ten snad ani ne tak zničené, jako takové, co si příroda bere zpět.
Líbí se
Link
Odpovědět
DVD76
15. leden 2012
No,o mě ta řeč zcela jistě není,ale také mám tu zálibu schraňovat z netu fotky vraků 110R.Takže já bych ten zájem měl,díky ti předem moc.-)
Líbí se
Link
Odpovědět
kachnis
15. leden 2012
tuhle jsem v nějakém časopise četl o někom, kdo sbírá fotky vraků škodovek, nejlépe 110R. Vzpomněl jsem si na to včera když jsem postřehl, že někdo hodlá zničit Rko vedle ve vsi. Komu můžu poslat fotku \\"vozu\\" je li to někdo z vás.
Líbí se
Link
Odpovědět
18. leden 2012