110r Naklápění opěradla

Dík,chtěl jsem to rotzebrat do laku a myslel jsem že to máznu,chodí to hodné z tuha.
To bych nedělal, už to nikdy nedáš dohromady, nebo to nebude chodit tak jak má, bude to mít minimálně další nežádoucí vůle.





Prostě "to co má být černý" nalakuj jak je a ostatní součásti zakryj.


Jde to...





Pokud to chceš rozebrat z jiného důvodu, ten pružnej zajišťovací krouček se bez přípravku jistě zničí nebo znefunkční.
Ahoj,díky


Potřebuju ještě rozebrat střed(zelena)abych oddělil(červená od modrý)
Ahoj Jardo, pokud se Ti nedaří vyndat tu velkou kulatou krytku z knoflíku, koukni sem http://www.skoda110r.cz/article.php?aid=464


někde uprostřed je návod a pár fotek jak na to.
U toho kolečka jsi tedy sejmul krytku a pootočil tím pojistným pružným kroužkem a kolečko vyjmul?....





Sklopíš sedadlo a zezadu sklápěče pvolíš na každé straně sedadla dva šroubky, které drží kryty sklápěčů, pokud je tam máš..





No a pak demontuješ šroub (křížový šrobovák), který vidíš navrcholu sklápěče zašroubovaný do kostry opěradla a druhýšroub najdeš pootáčením sklápěče, kdy se hlavička šroubu objeví v otvoru (asi M10), povolíš ten druhý a tím odděláš sklápěče od opěradla...
Prosím o radu,neví někdo jak a jestli vubec se dá rozebrat


mechanizmus naklápění opěradla?Podařilo se mě z tý hokejky sundat


to kolečko,ale jak dál?Děkuju