U toho kolečka jsi tedy sejmul krytku a pootočil tím pojistným pružným kroužkem a kolečko vyjmul?....
Sklopíš sedadlo a zezadu sklápěče pvolíš na každé straně sedadla dva šroubky, které drží kryty sklápěčů, pokud je tam máš..
No a pak demontuješ šroub (křížový šrobovák), který vidíš navrcholu sklápěče zašroubovaný do kostry opěradla a druhýšroub najdeš pootáčením sklápěče, kdy se hlavička šroubu objeví v otvoru (asi M10), povolíš ten druhý a tím odděláš sklápěče od opěradla...
21. leden 2012