Jojo, tak nějak to bude, předpoklad je tuším od 1.7. 2012.
Nejvtipnější část této novely spočívá v tom, že prodávající i kupující musí změny v TP provést do 10 dnů od prodeje, jinak hrozí citelná pokuta.
Už vidím situaci, jak prodávající provede odhlášku 9-10 den, pošle mi papíry poštou a až za dva týdny od prodeje přijdu na úřad, tak hned dostanu flastr 😉
Dostaly se ke mně nějaké zprávy, že se chystají změny deponování RZ. Změny prý budou ve smyslu, že značky půjdou uložit jen na rok, bez možnosti prodloužení, a majitel bude muset úřední osobě umožnit fyzickou kontrolu vozidla...
20. leden 2012