Je zde prosím někdo z okolí Vamberku?

Měl bych možnost mít osvětlení spz za 1200,ale bohužel je to přes obyčejný inzerát od člověka kterého neznám a který nemá žádné hodnocení. Proto se ptám zda zde není někdo kdo by byl ochotný mi ho tam vyzvednout.