Je zde prosím někdo z okolí Vamberku?
[
Odpovědět
] [
Začátek diskuze
] [
Nápověda
]
[
Zpět na seznam témat
]
Vitek
28. leden 2012
Měl bych možnost mít osvětlení spz za 1200,ale bohužel je to přes obyčejný inzerát od člověka kterého neznám a který nemá žádné hodnocení. Proto se ptám zda zde není někdo kdo by byl ochotný mi ho tam vyzvednout.
Líbí se
Link
Odpovědět
28. leden 2012