ty koberečky jsou velice pěkně. Jsou pořád k dispozici? nebo jsou prodané? Mam oranžové erko a to by se náramně hodilo..
Taky by se mi víc než hodily do mého oranžového.. až ho olakuju 🙂
No kombinace s modrým zbytkem by nemusela být nejhorší... Teď to rozhodne jen co za to? 😀
Bylo by nějaké foto? Přední koberce by se hodily, bo si mi ty od Michala ošlapávají 🙁.
Přátelé, kamarádi,





probíral jsem zásoby koberečků a našel mezi nimi jeden pár v oranžovo-červené barvě a navíc pouze přední - bez zadních. Samozřejmě nepoužitý original.





Je tu někdo, komu by udělal radost ?





Je zbytečné abych ho skladoval a než to nabídnu jinde, tak se ptám tady.





Daves