Nové koberečky 110R
[
Odpovědět
] [
Začátek diskuze
] [
Nápověda
]
[
Zpět na seznam témat
]
Pilda
3. únor 2012
ty koberečky jsou velice pěkně. Jsou pořád k dispozici? nebo jsou prodané? Mam oranžové erko a to by se náramně hodilo..
Líbí se
Link
Odpovědět
Jarda.r
31. leden 2012
Taky by se mi víc než hodily do mého oranžového.. až ho olakuju 🙂
Líbí se
Link
Odpovědět
m8rinek
31. leden 2012
No kombinace s modrým zbytkem by nemusela být nejhorší... Teď to rozhodne jen co za to? 😀
Líbí se
Link
Odpovědět
Daves
31. leden 2012
Jsou to tyto, na fotce od Martyho ARRALOP
http://www.skoda110r.com/archiv/podstatne%20detaily/interier/koberce_07_01.jpg
Líbí se
Link
Odpovědět
m8rinek
31. leden 2012
Bylo by nějaké foto? Přední koberce by se hodily, bo si mi ty od Michala ošlapávají 🙁.
Líbí se
Link
Odpovědět
Daves
31. leden 2012
Přátelé, kamarádi,
probíral jsem zásoby koberečků a našel mezi nimi jeden pár v oranžovo-červené barvě a navíc pouze přední - bez zadních. Samozřejmě nepoužitý original.
Je tu někdo, komu by udělal radost ?
Je zbytečné abych ho skladoval a než to nabídnu jinde, tak se ptám tady.
Daves
Líbí se
Link
Odpovědět
3. únor 2012