Tak mě napadá, nenašel jsi to někde v USA s popisem ,,bones?,,... Oni totiž amíci používaj výraz ,,Bone me,, uplně pro něco jiného než by se mohlo zdát 😀.
spíš to nebo. tudíš jsou tohle tuzing kola určená výhradně pro samičky...
m8: ano, je třeba řádně věci dělit na 3.14čoviny a kokotiny.
Daves:





Kost tam opravdu ale opravdu nemáš....
Jeden by řekl pi*ovina... a neměl by pravdu 😀.
Já jsem pro nebo 🙂
V tvare ľudských kostí? Kua ja tam vidím dačo iné a celý ten disk mi príde ako recesia 😀
Už jste viděli tuningové kolo s paprsky ve tvaru lidských kostí ?





Nářez. Nebo ? 😀