jeste me napada, pokud dokazes dojit v mistnosti tak daleko, ze zacnes citit bolest hlavy, tak vez, ze od bolesti hlavy k umrti uz moc casu nezbyva a to si opravdu nedelam srandu..pri 18% O2 zacnes pocitovat unavu, bolest hlavy, pod 16% uz smerujes k bezvedomi a k tomu si vezmi, ze mas nedostatek kysliku pro spalovani a timpadem misto CO2 zacina spotrebic produkovat CO a tim si cely umiraci proces zrychlujes..
ano, spatne si myslis, ze citis plyn, ale citis spaliny, neznam kamna pohoda, ale podle fotek to vypada na spotrebic tridy A cili spaliny primo do mistnosti jako sporak a podle TPG 70401 potrebujes na spotrebic tridy A minimalne 20m3 objem mistnosti, s tim, ze v mistnosti musi byt ale za hodinu 1x vymenen veskery vzduch i pri zavrenych oknech !!
S temahle vecma moc neblbnete, nezapominejte ze propan pri uniku klesa k zemi, CO2 klesa k zemi, ale CO, ktery po vycerpani kysliku roste exponencialne se roprostira rovnomerne po prostoru a NENI citit a je to ten plyn co pak na Nove rikaj, ze blba karma zabila celou rosinu v baraku..
Jako revizni technik plynovych zarizeni vim o cem mluvim, pochybeni ohledne vetrani u takovejch pitomosti jako tyhle kamna vidam casto.
mám plynová kamna podobného typu,je to taková trubka s hořákem a ventilátorem na rozhánění horkého vzduchu,příznaky jsou stejné.podle mne je to jen nedostatkem kyslíku v místnosti,je ho málo a bolí z toho hlava.ctělo by to možná před kamna přivézt z venku trubku se vzduchem.
26. prosinec 2023