Propan--butan kamna Pohoda

Spaliny musí jít do komína nikam jinam, je to otrava. Takový kamna jsme taky měli a hodili jsme na terasu.
jeste me napada, pokud dokazes dojit v mistnosti tak daleko, ze zacnes citit bolest hlavy, tak vez, ze od bolesti hlavy k umrti uz moc casu nezbyva a to si opravdu nedelam srandu..pri 18% O2 zacnes pocitovat unavu, bolest hlavy, pod 16% uz smerujes k bezvedomi a k tomu si vezmi, ze mas nedostatek kysliku pro spalovani a timpadem misto CO2 zacina spotrebic produkovat CO a tim si cely umiraci proces zrychlujes..
ano, spatne si myslis, ze citis plyn, ale citis spaliny, neznam kamna pohoda, ale podle fotek to vypada na spotrebic tridy A cili spaliny primo do mistnosti jako sporak a podle TPG 70401 potrebujes na spotrebic tridy A minimalne 20m3 objem mistnosti, s tim, ze v mistnosti musi byt ale za hodinu 1x vymenen veskery vzduch i pri zavrenych oknech !!




S temahle vecma moc neblbnete, nezapominejte ze propan pri uniku klesa k zemi, CO2 klesa k zemi, ale CO, ktery po vycerpani kysliku roste exponencialne se roprostira rovnomerne po prostoru a NENI citit a je to ten plyn co pak na Nove rikaj, ze blba karma zabila celou rosinu v baraku..




Jako revizni technik plynovych zarizeni vim o cem mluvim, pochybeni ohledne vetrani u takovejch pitomosti jako tyhle kamna vidam casto.
mám plynová kamna podobného typu,je to taková trubka s hořákem a ventilátorem na rozhánění horkého vzduchu,příznaky jsou stejné.podle mne je to jen nedostatkem kyslíku v místnosti,je ho málo a bolí z toho hlava.ctělo by to možná před kamna přivézt z venku trubku se vzduchem.
Kdybys měl známého plynaře, tak by ti to mohl propípat, mají na to měřáky.
Lado
Třeba na ně někdo znáte, nějaký trik.




Vyměnil jsem tešnění, přetáhnul všechny viditelné spoje,




odzkoušel těsnost bublinkama z mýdlové vody,




nezjistil jsem žádní únik plynu




a přesto po chvíli v místnosti je takový smrad,




že se s nima nedá topit a jen z toho bolí hlava,




Netušíte někdo čím by to mohlo být?




Díky za nápady,




kvůli takové kravině se mi nechce shánět jiné topení.