Škodovkou
[
Odpovědět
] [
Začátek diskuze
] [
Nápověda
]
[
Zpět na seznam témat
]
Eminem
8. únor 2012
Ta hudba
http://www.youtube.com/watch?v=YSPIH8YUSVc
tam se dá taky zajezdit ve skvostných kárách 😀
Líbí se
Link
Odpovědět
Eminem
8. únor 2012
Pár technických připomínek by se našlo, ale jinak fajn a líbilo se. Mmch ta hudba je i v MAFIA II.
Líbí se
Link
Odpovědět
m8rinek
5. únor 2012
Taky opravoval filtrbox a ne výfuk, takže bůh ví k čemu tam byl 😀
Líbí se
Link
Odpovědět
Pů
5. únor 2012
Jo, pěkný studentský film! Akorát by kluci od filmu mohli vědět jak vypadá výfuk od škodovky 🙂.
Líbí se
Link
Odpovědět
Čapoun
5. únor 2012
Moc pěkná záležitost natáčeno v okolí Ústí nad labem a Děčína. Všechny ty krajinky důvěrně znám.Záběry stovky za jízdy jsou na prosto Luxusní.
Líbí se
Link
Odpovědět
vitek
4. únor 2012
Pro takové malé zkrácení studeného večara. Na video jsem narazil když jsem procházel net, tak snad nic neporuším když ho sem vložím 🙂
http://vimeo.com/16561206
Líbí se
Link
Odpovědět
8. únor 2012