Ta hudba http://www.youtube.com/watch?v=YSPIH8YUSVc tam se dá taky zajezdit ve skvostných kárách 😀
Pár technických připomínek by se našlo, ale jinak fajn a líbilo se. Mmch ta hudba je i v MAFIA II.
Taky opravoval filtrbox a ne výfuk, takže bůh ví k čemu tam byl 😀
Jo, pěkný studentský film! Akorát by kluci od filmu mohli vědět jak vypadá výfuk od škodovky 🙂.
Moc pěkná záležitost natáčeno v okolí Ústí nad labem a Děčína. Všechny ty krajinky důvěrně znám.Záběry stovky za jízdy jsou na prosto Luxusní.
Pro takové malé zkrácení studeného večara. Na video jsem narazil když jsem procházel net, tak snad nic neporuším když ho sem vložím 🙂


http://vimeo.com/16561206