14. březen 2011

5. Zimní Slet

Rubrika: Reportáže ze srazů, Přečteno: 21304×, Komentářů: 97, Líbí se Autor: Petr
Již skoro tradiční Škodění okolo Boleslavska

Asi před čtrnácti dny jsem se mrknul do kalendáře a byl teprve začátek ledna. Minulý týden jsem se mrknul znovu a najednou už je březen :-) Utíká to nějak rychle a máme tu zase období, kdy jsme si zvykli sejít se v Boleslavi a užít si trochu rádobychlapské zábavy v kruhu svých přátel. Čili je tu již pátý Zimní sraz.

Prozatím jen ty nejdůležitější informace, neboť sám ještě nemám až tak docela a úplně jasno, co a jak ve všech detailech. Průběžně když tak budu doplňovat a avisovat v diskusi. Takže:

Kdy

Letos se sletíme v sobotu 9. dubna 2011 a kdo bude chtít, může zůstat až do neděle. Pro pozorné čtenáře je již zřejmé, že sraz je opět plánován, jako dvoudenní.

Kde

Stejně jako minulý a předminulý rok se i letos sejdeme na našem oblíbeném parkovišti za Zákaznickým centrem Škoda auto v Mladé Boleslavi a sejdeme se tam v Sobotu 9. dubna tohoto roku v 10:00 hodin. Pro méně duševně zdatné .. v 10 dopoledne ;-) Ne v 9, ne v 11, ale v 10. Kdo by snad ještě nevěděl, kde je zákaznické centrum škodovky, orientuje cíl své jízdy směrem k Bondy Centru. http://www.bondy-centrum.eu/jak-se-k-nam-dostanete Těsně před příjezdem k centru se silnice rozdvojuje, přičemž vlevo pokračuje k již zmíněnému obchodnímu středisku a vpravo se nachází odbočení k automuzeu a hned po odbočení vpravo se po levé ruce nachází naše parkoviště.

Pro škodovkáře vlastnící výdobytky technického pokroku v podobě GPS a podobných hračiček mám zde i souřadnice.

50°25'6.674"N, 14°54'59.861"E

Jak

Až se všichni sletíme na uvedené místo, počkáme opět na ty, co stále nejsou schopni pojmout význam určení času "v 10 dopoledne" a pak vás budu nutit si vyslechnout moje moudra, jimiž vás oblažím. Povíme si jako vždy, něco o připraveném programu, o pravidlech orienťáku, případně o dalších detailech, které vás budou zajímat. Poté se vydáte na trasu orientační jízdy dle itineráře, která vás dovede na místo konání srazu. Délka trasy bude cca 50 km.

Ještě tak jeden ročník srazu a dojdou mi trasy, kudy se dá do Kokořína dojet :-D

Pro úspěšné absolvování jízdy jsou zapotřebí stále stejné a lety prověřené rekvizity. Provozuschopné přibližovadlo, spolujezdec v počtu nejméně jeden, dostatek PHM, funkční pisátko, kus papíru a nadšení pacienta.

Kam

Cílem naší jízdy bude stejně jako v minulých dvou letech Autocamp Kokořín. Opět ti, co neznají, loni ani předloni nebyli a letos by být chtěli, nechť ráčí kliknouti myšítkem na následující odkaz.

http://camp.kokorin.info

Na webu kempu se dozvíte vše potřebné stran ubytování, včetně cen za nocleh.

Po příjezdu do kempu se ti, co zůstanou do neděle, půjdou ubytovat a hned nato si dáme několik málo doplňujících soutěžních úkolů majících za cíl především zesměšnit účastníka a pobavit přihlížející.

Pro vaše hladové žaludky bude opět vyjednáno zatím blíže neurčené množství guláše a svíčkové, neboť tyto dvě lahůdky české kuchyně se nám již v minulosti osvědčily a byli někteří, co jí spořádali množství rozhodně větší, než velké :-) Rovněž tak zachováme možnost předkrmit se hovězí polévkou.

Mezitím, co se budu snažit vyhodnotit výsledky orientační jízdy a doplňujících soutěží, vy budete mít čas na své problémy a prostor pro případné obohacení se na různých dílech pro kamarády. Zkrátka standardní volno.

Dle situace, ale předpoklad je cca v 18:00 dojde na vyhlášení výsledků orienťáku a soutěží. Budou předány ceny a pak následuje volná zábava. Sex, drogy, rock n´roll v libovolném pořadí a množství. Finance, drogy, hudbu a lehké ženy ovšem nezajišťuje pořadatel :-) Co se týče podmínek v restauraci kempu, zůstává snad vše při starém a je možno při dostačující konzumaci ( ne vlastních zdrojů ) vysedávat a řešit při tom palčivé problémy třetího světa do aleluja.

Na nedělní ráno, nebo spíše dopoledne, dle zkušeností z minula ;-) bude zajištěna snídaně formou bufetu s obvyklým sortimentem spodních pěti milionů. ( pečivo, šunka, sýr, máslo, džem, kafe, džus, čaj ... ) Kdo je zvyklý dávat ke snídani půl pečeného selete a dva řádky brambor, musí si přivézt svoje. Rovněž tak závisláci s trojkombinací kafe, cigáro, Ibalgin.

Za kolik

Kompenzace nákladů na přípravu a organizaci srazu nazvaná startovné zůstává ve stejné výši, a to ve výši 100,- Kč na osobu. Děti a trpaslíci mají účast samozřejmě zdarma. Zvýhodněné rodinné vstupenky neprodávám. Částka bude kasírována za tepla ihned po příjezdu na parkoviště do Bolky.

S kým

To je to, co potřebuju vědět především já a za tím účelem vznikl tento celý blábol.

Tedy do komentářů prosím napište kdo opravdu přijede a to ve tvaru:

Jméno, či přezdívka - počet osob - počet aut - účast kolik dní

Snad nemusím vysvětlovat, proč tyto údaje potřebuji a k čemu mi budou sloužit. Malá nápověda opět pro myslivce. Množství jídla, počet obsazených chatek, počet itinerářů bla bla bla...

Pro jistotu příklad:

Výska, Výsková, Výskovče - 3 osoby - 1 auto - sobota, neděle

Nezajímá mě, čím přijedete a je mi to srdečně jedno. Nejde o typ auta. Jde o setkání přátel a doufám že o zábavu. To jen, abych zas nečetl přesné určení samohybu včetně kW a Nm :-)

Stále rovněž platí poučka o dvojí registraci. Jestliže pojede Čapoun v jednom autě s Ladičem a Ervajsem, stačí když se registruje jen jeden z nich a uvede příslušný počet osob. Zbylí spolucestující už se registrovat nemusí.

Je to všem jasné ? Pokud ne, zašlu na vyžádání na mail barevnou prezentaci v power pointu ;-)

Registrace, dá-li se to tak nazvat, potrvá do 28.března. Čili máte na to 14 dní. Stav účastníků budu průběžně prezentovat zde, stejně jako loni.

Takže to je prozatím asi vše a budu se těšit na vaše registrace, vaši účast, případně návrhy na změny, vylepšení a podobně. Případné aktualizace obsahu budu avizovat v diskusi.

Neodpustím si prosbu, jako loni. Neřešte zde v komentářích, co kdo komu má přivézt a s čím se bude kšeftovat apod. Jakkoli chápu důležitost těchto sdělení, je to pro mne práce navíc se tím pak prokousávat. K těmto účelům použijte prosím vlákno v diskusi. Děkuji.

*******************************************************************************************************************

Čtrnáct dní vyhrazených k registraci uplynulo a stav účastníků zájezdu tímto považuji za uzavřený. Případné opozdilce a dodělávky řeším privátními informačními kanály a za patřičné všimné :-)

Stav přihlášených účastníků k 28.03.2011

Jméno / Přezdívka - Počet osob - Počet aut - Dny

 • Caiman - 5 - 1 - So, Ne
 • Čapoun - 2 - 1 - So
 • DAF - 3 - 1 - So
 • Danda - 3 - 1 - So, Ne
 • Dejvid - 1 - 1 - So, Ne
 • Chrobák Sáček - 1 - 1 - So, Ne
 • Hansi - 1 - 1 - So
 • Jarda R - 2 - 1 - So, Ne
 • Jikra - 3 - 1 - So
 • KDB - 1 - 1 - So
 • Láďa Ladič - 1 - 1 - So
 • Lord Free - 1 - 1 - So
 • Lucinka - 2 - 1 - So, Ne
 • Martin Streje - 2 - 1 - So
 • Marty - 2 - 1 - So
 • Maty - 1 - 1 - So
 • m8rinek - 3 - 1 - So, Ne
 • Michal Bauer - 1 - 1 - So
 • Michal K. - 1 - 1 - So, Ne
 • Mišule - 2 - 1 - So
 • Myschak - 2 - 1 - So, Ne
 • Petkar - 3 - 1 - So, Ne
 • RST - 1 - 1 - So
 • Schwejk - 2 - 1 - So, Ne
 • Stanley - 1 - 1 - So, Ne
 • Volejňus - 1 - 1 - So, Ne
 • Výska - 1 - 1 - So, Ne
 • Zbyšák - 2 - 1 - So, Ne

*******************************************************************************************************************

*******************************************************************************************************************

11.4.2011

Takže sraz máme úspěšně za sebou a nezbývá, než to zaznamenat pro budoucnost. Hodnotit nebudu, to nechám na vás, na účastnících a čtenářích. Z pohledu organizátora, tedy mého, to bylo naprosto skvělé. Velmi slušná účast, za kterou vám děkuji, protože bez vás by se nic konat nemohlo a ty akce jsou především o lidech, kteří jej navštíví. Sešla se opět vynikající parta úžasných lidí, přátel a kamarádů, kteří se dokáží pobavit navzájem. To je pro mne to důležité. Takže ještě jednou díky za tu neopakovatelnou atmosféru, kterou jste vytvořili.

Rovněž bych zde rád vyjádřil poděkování těm, kteří mi s organizací a samotným průběhem nějakým způsobem pomohli. Jmenovitě to jsou:

Jirka Davídek, Slávek Chalupa, Klárka a Jirka Najmanovi, Honza Jung, Lucka a Radek Chaloupečtí, Miloš Vyskočil, Radek Svěcený a Dan Charvát.

Obrovský dík patří i Fany a Jirkovi Vítovým, kteří nám coby provozovatelé autokempu Kokořín, již potřetí umožnili využít jejich služeb a podmínky, které zde máme, jsou myslím v rámci možností vynikající. O vstřícnosti, ochotě a tolerantnosti snad netřeba mluvit. Jsou na nadstandardní úrovni. Takže díky vám !

A konečně poslední poděkování patří vedoucímu Jíčínské pobočky společnosti Auto Kelly, panu Jaroslavu Šulcovi, který nám prostřednictvím Dejvida poskytl reklamní předměty a ceny pro vítěze, coby sponzorský dar.

*******************************************************************************************************************

Pro ty, co nebyli, jen krátce zrekapituluji, cože jsme vlastně dělali a doplním to výběrem fotografií z nového objektivu fotoaparátu Ládi Ladiče.

Poté, co jsme se sjeli všichni v Boleslavi, se účastníci odebrali na orientační jízdu směrem k autokempu do Kokořínského údolí.

Jelo se podle následujícího itineráře.

Kdo by jej chtěl vidět ve větším rozlišení, je k disposici zde v pdf:

http://www.skoda110r.cz/file_download.php?fid=83

Po příjezdu do kempu se pilně vypňovaly jízdní výkazy, soutěžilo ve čtyřech doplňkových disciplínách, studovala se Martyho knížka "Fotokatalog Škoda 110 R", kterou Marty podepisoval a samozřejmě jedlo, pilo, klábosilo.

Následovalo vyhlášení výsledků a ocenění prvních tří. Nezapomněl jsem ani na posledního :-)

Zde bych vložil výsledkovou listinu s dosaženými body a také vzor výkazu, jak by vypadal při všech správných odpovědích a plném počtu získaných bodů. Jména, či přezdívky jsem opsal doslovně z jízdních výkazů. Takže si to přeberte sami :-)

 • 1. Martin Klapač a Květoslav Křováček 65 b.
 • 2. Michal Bouda a Petr Polach 63 b.
 • 3. DAF 62 b
 • 4. Caiman a Klárka, Zlatovláska a Trpaslík 61 b.
 • 5. KDB, Stanley a Hansi 59 b.
 • 6. Mišule a Martina Adámková, Petkar a Mike 58 b.
 • 7. Chrobák Sáček 56 b.
 • 8. Jikra a holky, Márinek a Půllitr 55 b.
 • 9. Schwejk a Lusia 54 b.
 • 10. Martin Strejc a Jana Červenková 53 b.
 • 11. Volejňus a Láďa 50 b.
 • 12. Michal Bauer a Klára Brodská 49 b.
 • 13. Péťa Čapek a Jakub Král 46 b.
 • 14. Martin a Bohuška Šulcovi 45 b.

Zbyšáka s Jířou jsem nekvalifikoval, neboť pro náhlou událost vyžadující dočasný odjezd nedokončili všechny disciplíny.

Zde bych se pokusil zahubit pesticidem fotografického důkazu semínka pochybností klíčící na akci ohledně otázky č.19 v eRkařském kvízu. Proběhla bouřlivá debata, že odpověď 95 oktanů není správně. Následující sken stránek z Bati dokazuje, že jsem si nevymýšlel a to, že jsem při tvorbě otázek čerpal právě z této publikace, jsem avizoval při rozpravě.

Poté dostal prostor Stanley, který vyhlásil výsledky ankety "Zlatí pacoši webu za rok 2010" a vítězům jednotlivých kategorií rozdal diplomy a krásné ceny.

No a na konec došlo na křest Martyho Fotokatalogu, kterého se ujmul Láďa Ladič. Mimochodem, tato kniha, která je neuvěřitelným výsledkem Martyho nadšení, píle, zapálení pro věc a podpory jeho skvělé manželky a přátel, je naprosto úžasná a ojedinělá.

To je ode mě vše a další je již na vás. Pokud je někdo ochoten nasdílet své fotky z akce zde s ostatními a přiblížit jim tak svůj pohled, nechť mi je zašle na mail a já je sem rád vložím.

Rovněž tak budu velmi potěšen, když někdo napíše povídání o tom, jak to vše viděl, prožil a cítil on sám. Opět stačí zaslat mailem a o zbytek se postarám sám.

Z Dobrovice zdraví váš Petr.


Rubrika: Reportáže ze srazů, Přečteno: 21304×, Komentářů: 97, Líbí se Autor: Petr
Ty bláho od Jikri jedou čtyři auta 🙂


Tak to už mega rodinná událost 🙂
No dneska jsem mluvil s kolegou z práce z Pavlem Šmidrkalem kterej je taky fanda do aut a vypadá to že by jel taky se svojí drahou polovičkou Zuzankou tak uvidíme.Dá mi vědět do konce týdne.
Dorazíme společně v koloně s Čapounem teda pokud mu cestou neujedem 🙂
Pokud bude rozumné počasí, jedu taky erkem...
Super Volejňus aspoň tam ze žlutým erkem nebudu sám 🙂
Tak už jsem se nahlásil na 31.3 Svoji účast i s červeným drakem 🙂
JJ loni to bylo povedené jako vždy. Letos přijedu Drakoušem, pokud teda nebude nasoleno 😀
Když pojedu na sraz tak jedině Erkem 🙂
Chrobáku sázka není špatná věc ale upřímně mě já se takových věcí dost bojím.Znáš to zákon schválnosti dvě hodiny před startem na akci dorazíš do garáže a při výjezdu zní i přesto že si vše ještě večer před akcí zkontroloval tak ti upadne zadní kolo i spolosou 🙂


Nicméně mám v záloze již pojízdnou feliciji.


Ne fakt slibuji letos dorazím i se Superstrojem.


Jinak Kuba Král který se mnou byl minulý rok s tou Fabijí tak mi potvrdil účast i se svojí drahou polovičkou.


Takže si to zkusíme rozdat posádky proti sobě 🙂
Jen připomenu pro ty, co ještě nebyli a chystají se horečně ladit a opravovat svoje mazlíky, že Zimní slety nejsou koncipovány jako přísně škodovácky zaměřené akce. Není to sraz škodovek, ale škodovkářů. Jde spíše o setkání stejně postižených jedinců, přátel a kamarádů, kteří se přes zimu neviděli a rádi si v přátelském kruhu pokvákají co je kde nového, jak se vyvíjí stav v jejich garážích, kdo má kulatější kola, zda sem přijde právě tenhle šroubek, nebo ne a vůbec mají touhu se potkat a probrat palčivé problémy třeba hladomoru v Africe 😉

Taškařice v podobě orienťáku, soutěží a případného ocenění je jen jakousi nadstavbou, aby to nebylo jen prosté setkání v hospodě. čili lze přijet JAKÝMKOLI povozem bez toho, že by na někoho bylo hleděno s despektem a opovržením.
Tak to je fajn.Nevím kde bych teď sháněl narychlo celý jiný budík.


Jinak musím ještě pořešit šneka .Ten je na červeným draku úplně v hajzlu. Třičtvrtě otáčky vůle na každou stranu není vůbec žádný problém 🙂
Gothaj z Lídlu není vůbec špatnej. Je to taková šunka nás chudejch 🙂
Naprosto v klidu. Orienťák na erekcích a ten můj maj k sobě daleko asi jako gothaj z Lidlu a Schwarzwaldská šunka 😉 Pochopitelně ve prospěch erkecí. Takže klidně bez počitadla a s jednou rukou v nose na pohodu.
No možná bychom se taky zúčastnily se Štěpánem. Musíme někde splašit nějakou tu paštiku schopný cesty tam i zpět. Ostatně chce to v těch orienťácích trošku potrénovat. Naše poslední účast na Jičínských Erekcích zrovna nedopadla pro nás dobře.
TO Petr: Myslíš si že bude velkej problém absolvovat orijenťák s nefunkčním počítadlem kilometrů🙂


Náhon jako takovej mám OK ale mechanismus v budíku je nějakej špatnej.
Danda ver. Čapoun:

ne že bych vás chtěl nějak navzájem popouzet, ale co takhle to podpořit nějakou přijatelnou sázkou???

Kolem je spousta kamarádů kteří by vám s konzumací třebas s několika lahvinek šáňa, či nějaké té délkové míry pivíčka pomohli... 😉
Až budeš stát před chatičkou v Kokořínském dole a mít rozpitý pivo v ruce, tak uvěřím...
Super tak ještě dnes nahlásím termín u svích pracovních Fuhreru aby věděli že v tento čas nemají se mnou počítat při budování Kapitalizmu.

TO DANDA: A dorazím a dorazím 🙂
Čapoune nemlž. Stejně nikdo nevěří, že dorazíš. Budeš stejně virtuální jako Márty, jenže ten už se polepšil.
Čemu jsi nerozuměl na termínu "přelom března a dubna" ?


Za předpokladu, že sraz bude v sobotu a v neděli, což bude, protože vždy tak bývá, při pohledu do kalendáře vychází jediný přelomový termín. 31.března a 1.dubna 2012.
Tak pánové chtělo by to už upřesnit termín neboť vzhledem k překotným změnám v mém zaměstnání si budu muset vzít dovolenou tak abych mohl termín nahlásit dostatečně dopředu .


Jinak rodinu jsem obeznámil s jarním počinem .Ještě si musím zajistit Mitfáru pokud nepřemluvím skoroženu 🙂
Teda jestli se dělají na srazech kolena, tak to je konečně pádný důvod se zůčastnit!😉
Včera jsem mluvil s Kamrádem kterej má moc pěknou Stovku a vypadá to že by jel taky.Ono to zas od nás z Ústí není zas až tak daleko.
Že bych začal taky ladit 🙂
Tak včera jsem si vyzvedl sadu Rozvodů na motor originál ČZ včetně všech těsnění takže to vypadá že příští týden začneme Erko připravovat na účast a Zimním Sletu.Ještě musím sehnat nějakej slušnej volej za rozumnou cenu a budeme to u Lukyho v Hostovicích opět kuchat 🙂
Jak jako koleno zaniknout? Koleno vyniknout!!!!
kolinko a hromadu krenu beru taky, drskovou si nechte 😀 aby z toho pak nebyla jina drstkova 🙂 chichi 🙂 ale kolinko to jooo, to si k tomu pivu urcite necham libit 🙂
Když tady čtu o té dršťkové polévce a prasečích kolínkách to by chtělo ještě jitrnice a prejt a můžou začít vepřový hody 🙂
Tak doufám že se letos polepším a zůstanem i na večer.To vepřoví mě fakt láká v kruhu takřka rodiném🙂


Je to fakt ostuda že vždycky z akce předčasně vypálím.
Pečená kolínka byla na programu až večer. To už jsi byl Petře myslím na cestě domů 😉 Jo, já to říkám každýmu, že nejzajímavěší na srazech jsou až ty chvíle přes noc 😀

Jinak tuto myslím dobře započatou tradici s kolenama by bylo asi dobře nenechat zaniknout, co ? Hlavou se mi honí i myšlenka na dršťkovou polévku před půlnocí ....

No nic, brzy možná zveřejním informace, co a jak a bude prostor k námětům.
Vláďo vepřové koleno?To jsem tenkrát nepostřehl že bylo vůbec na jídelníčku.
4 porce jsou tak zhruba přiměřené množství na to se najíst. Navíc mohu potvrdit že DejV se nepřežírá, neboť nabízené pečené koleno si potom již nedal (min. ne celé) a místo něho ho vdechnul Danda.
Dejvide a tos fakt dal 4 porce ? To teda čumím .Vždyď byli ty porce docela velký 🙂


Tak to jsem si myslel že jsem otesánek ale na tebe fakt nemám 🙂
Prej dva obědy😀 Já měl minule 3 guláše a 1 svíčkovou a jsou tu i tací, co toho sežrali daleko víc 😀
Tak oni ostatně v tom kempu i výborně vařej.Já si vzpomínám že minule jsem rozradostněn nad tou velmi dobrou krmí objedval dokonce dvakrát 🙂
Petře, určitě to bude opět v kokořínském kempu, ale trasa ... no nech se překvapit 😉
Tak podle fotek a článku musela být 5 Zimní slet hodně vydařená Akce hodná zopakování 🙂
A máš Petře už aspoň trošku představu o trase.Zda to bude někde v okolí Kokořínska nebo svůj zrak zaměříš na naprosto jinou nám neznámou lokalitu v okolí Mladoboleslavska?
Nejseš první, kdo se mě ptá 😉 Tak asi jo, asi něco bude. Ale ještě jsem se s tím nijak podrobně nezaobíral, protože jsem momentálně v rozpoložení, že nemám chuť organizovat cokoli.

Ptáš se zřejmě kvůli termínu, takže pokud bude, tak bude na přelomu března a dubna. Tak jako vždy.
Možná je to ještě brzo takhle pár dní po novým roce ale budeš Petře letso organizovat 6.Zimní slet. Letos bych přijel na něj na 1OO procent stylově Superstrojem .Možná i s namontovanejma zrcátkama 🙂


ne pokud bude tak bych naň rád dorazil stím že by se mnou jelo druhý auto tzv. novodobá paštika kolegy s práce.Jednak kvůli případnýmu odtahu kdyby se cestou něco na Eru nepovedlo a jednak proto že se mu Akce taky moc Líbila 🙂
Z pověření mé drahé polovičky všem moc děkuju za její odcenění pacošem. Věřte že to pro ní bylo opravdu nečekané překvapení.


Moc jí to potěšilo a pochromovaná "21" jí naprosto dostala 😀


Sice nedovolila abych jí plaketu pověsil v kuchyni, ale pochlubit se kamarádkám jí do práce vzala 😀

Současně oba slibujeme, že se příští rok pokusíme minimálně obhájit krásné poslední místo.

A v neposlední řadě děkuju Petrovi, že dovolil na srazu pokřtít katalog a udělat mu z toho čtenářský kroužek.

Bez Vaší pomoci, hlavně překladů a korektur Martina Dražkoviče, celé Hansiho rodiny, Johna Shelleyho, Zuzany Zemanové by žádná knížka nikdy nebyla - Díky všem
Upřímě docela mě mrzelo že jsem tam nejel Superstrojem.Když jsem viděl M8 https://www.skoda110r.cz/article.php?aid=1225&olimage=32546 a Jikry https://www.skoda110r.cz/article.php?aid=1225&olimage=32547 stroj a mnohé další tak to člověku bylo docela líto 🙂


a i počasí vyšlo tak snad na HG budem opět s Erkem.
Bylo to vynikající. Vše moc pěkně připravené a zorganizované. Petrovi patří velké poděkování.
Taky si přisadím. Děkuji za sraz, bylo to super vás všechny zase po takové době vidět.
Bylo to krásné, bylo to opojné, úžasný relax, děkuji za vše!!!
Orienťák byl fakt výbornej. Dobrý řekl bych aš s nádechem morbidyty bylo hledání na hřbitově. Zajímavý bylo počítání zelených vrat garáží kdy i přes to že jsem nechal svýho slepeckýho Vlčáka v Březně tak jsme s Kubou jako jedni z mála dali správnej počet.


Pokud bych neměl ani jeden ze svých tří samohybů pojizdný vydám se na dráhu zločinu a zcizím jiný vůz i s nic netušící posádkou a donutím je se spolu se mnou záčastnit zimního sletu🙂
Díky za komentáře. Samozřejmě jsem rád, že se líbilo a až na drobné nedostatky, které budou vždy a které prostě ovlivnit nemůžu, to proběhlo tak, jak to proběhlo.

K tomu termínu. Má to několik aspektů. Zkraje dubna proto, páč sezóna v kempu začíná právě 1.dubna. Kdyby to bylo dřív, jsou s tím určité komplikace, protože v kempu by museli otevírat hospodu jen kvůli nám. Z toho plyne omezený sortiment a další negativa. A kdyby to bylo později, jednak by to ztratilo punc v názvu, tedy Zimní slet ( i když počasí letos už zimní rozhodně nebylo ) a druhak už poté začínají i jiné akce a mohlo by se to s nimi křížit. Takže počátek dubna je kompromis mezi uvedeným a nemusí každému vyhovovat. Ale to je vždy a všude a je na každém, jak si seřadí priority.

A k mojí výdrži ... přiznám se, že letos jsem jednu chvíli zvažoval, zda vůbec sraz uskutečním a neměl jsem nějak chuť, energii, ani inspiraci. Ale nakonec jsem to přemohl a nyní jsem opět ve stavu, že se těším na další 😉 Ten pocit z víkendu stráveného ve společnosti přátel a dalších fajn lidí je prostě nenahraditelný.
Noo,ja se take pripojim a za sebe podekuji za skvele a vypecene udelanej orientak,byla to zabava i napjeti 😀D.


Vsechny jsem vas rad po dlouhe dobe na zivo zazil a bylo to fajn.


Petre vydrz a priprav nam zase na prezrok peknej vikend,dekuji !
Já se účastnil jen v MB, protože byly holt i jiné akce a bylo potřeba to nějak skloubit. I tak jsem rád s každým při startu prohodil pár slov, viděl staré známé i nové známé.


Pro příště bych se za sebe přimlouval za jiný termín, protože prostě 1. polovina dubna je v naší rodině plná všelijakých výročí a moje účast je pak velmi komplikovaná. Ale uznávám, že kvůli jednomu se X lidí přizpůsobovat nebude.
Petře bylo to super, Zuzka byla taky nadšená, dík.

PS: Děkuji nejmenovanému kolegiu, že se mi povrtali v eletrice a po vzoru červeného trpaslíka připojili automat na kafe na autodestrukční systém, a poté mě s tím nechali jet 200km, kde jsem na to přišel a opravil. Tohle bych od vás opravdu nečekal.