ŠKODOVKY do celého světa

Jestli nedorazíš jsi mrtvej muž... Na dostřel jsi 😀.
Já bych taktéž poprosil jeden kousek na Housku. Pokud se nedostavím přímo já, tak zaúkoluji m8rinka, ale udělám vše, abych dorzil 🙂 Díky moc, Ondra Svoboda
Já poprosím o jeden originálně podepsaný kousek poštou, adresu ti pošlu do zpráv 🙂
Tak mi prave dorazilo onech 30 vytisku objednanych specialne a hlavne pro Vas 🙂 ... takze ne ze na srazik nedorazite 🙂 PS: chtel-li by jeste nekdo dalsi tak piste, at to odlozim ... 🙂 btw ... Petre a kde mame ofiko informace k akci? 😀 Orientak neni nutnosti, staci spolecenska akce, at dobre defragmentujeme a resetujeme system pred novou staci 🙂
Ahoj, prosim o jeden kousek na sraz Petra Housky. (resili jsme na HG pres sz) dekuji Michal
Já bych taky poprosil o jednu na Slet.... Martyho katalog už znám skoro nazpaměť 🙂
Taky bych prosil jeden kus, přímo od autorky s podpisem 🙂





Děkuji
Také si prosím jeden výtisk. Přeberu si ho také na srazu. Díky.
Já chcííí tákýý 😉 Budu to mít jako argument proč na ten sraz musím jet 😉
Já závazně objednávám jednu s podpisem, otiskem prstu (či tlapky) a obtisknutým polibkem od autorky.





Platbu klidně zašlu předem, stačí když mě napíšeš pořadí tvých čísliček.
Ahoj mohu poprosit také jeden kus pro mě?


Děkuji vyzvedl bych jí taktéž na srazu v Kokoříně.


Honza
Tak já bych si s dovolením, taky jednu...
Když už budeš Luci brát knížku pro jednoho Máchala, připiš si tam jeden kousek i pro toho druhého 🙂 Díky, Michal
ouki 🙂 a klidne ti, co predem avizovali, ze ji chteji ode me na srazu, at neobjednavaji a vyckaji, ja uz mam objednano pomerne velke mnozstvi, tak at mi to doma nelezi 😀 😀
Mě se tedy nepodařilo přelstít systém, objednávka se mi vrací jako nedoručitelná.





Takže Lucko, závazně objednávám a budu se těšit na knížku na Houškosrazu.


Michal K
Abych ti nezatěžoval rozpočet už jsem dva kousky objednal a pote poprosím o signaturu 🙂
Jednu pro zlatovlásku prosím 🙂
Už opravdu naposled 🙂 ... pro Ty, kteří mají zájem o nově vydanou knížku "Škodovky do celého světa" tedy o exportu a všeho kolem něj mám konečně dobrou zprávu!!!





Knížka ( http://www.ntm.cz/muzeum/publikacni-cinnost/knizni-novinky )je konečně v prodeji!!!





Kde? Tady, tedy pouze přes prodejnu NTM na webu: http://www.ntm.cz/muzeum/publikace-k-prodeji ... najdete ji v sekci techniky a prirodnich ved ...





Cena je více než příznivá 🙂 ...108 Kč + poštovné





Pro ty, kteří o knížku mají zájem a budou na srazu u Petra Houšky na přelomu března a dubna, mám dobrou zprávu ... budu tam taky a nějaké kousky (po závazné objednávce předem) dovezu ... takže kdo chcete a počkáte si, tak se mi sem napište, kdo nechcete čekat, objednávejte viz výše ... koho to nezajímá, ať to projde bez povšimnutí 😀





Tak a čiňte se, ať se po tom zapráší 😀 😀





PS: Petkare, můžeš psát další recenzi 😀