výrobní štítek
[
Odpovědět
] [
Začátek diskuze
] [
Nápověda
]
[
Zpět na seznam témat
]
kachnis
18. únor 2012
děkuji
Líbí se
Link
Odpovědět
m8rinek
17. únor 2012
Zkus kontaktovat Riša
http://www.mototechna.net/kontakt.html
Líbí se
Link
Odpovědět
kachnis
17. únor 2012
rad bych se zeptal, zda se zde nekdo zabyva vyrobou vyrobnich stitku..
http://3x.cz/pt-B62K.html
takovychto. Prohedaval jsem inzerce avsak nejmladsi inzerat jsem nasel na virtu z 2008, spoleham na to, ze to urcite nekde nekdo vyrabi..
Líbí se
Link
Odpovědět
18. únor 2012