děkuji
rad bych se zeptal, zda se zde nekdo zabyva vyrobou vyrobnich stitku.. http://3x.cz/pt-B62K.html


takovychto. Prohedaval jsem inzerce avsak nejmladsi inzerat jsem nasel na virtu z 2008, spoleham na to, ze to urcite nekde nekdo vyrabi..