třeba se to bude někomu hodit

To světlo SPZky vypadá že po vyčištění by ještě parádu udělalo - ale je to trochu z ruky 🙂
Vím, že to sem nepatří,ale třeba se to někomu z vás hodí


http://auto.bazos.cz/inzerat/14755254/daruji.php