175/60R13 foukám na 2,2 předek, 2,6-2,8 zadek.


205/45R16 2,4-2,6 předek 2,6-2,8 zadek.


165/80R13 2,2-2,4 všechny 4


165/70R13 2,2-2,4 předek, 2,4-2,6 zadek
Eme, tlak v pneumatikách řídim podle toho jak fungují, jezdil jsem pneu 165/55 r13 a ty fungovaly přefouknuté cca na 2,8Atm, teď jsem nasadil 185/60 r14 a začínám na 2,2Atm, u seriového rozměru bych začal na údajích daných výrobcem a zvyšoval...
Dávám 2.2 na všechny kola,pneu se sjíždí pěkně.
Ještě bych využil téma a optal bych se na kolik hustíte pneumatiky. V Baťovi je 1,4 vpředu a 1,8 vzadu. U radiálních je tlak vyšší než u "konvenční normální" zdá se mi to velice málo vzhledem k současným tlakům v pneumatikách. Ergo mi jde o to, jestli toto doporučení není pro dnešní konstrukce pneu zastaralé.
Tak dobrou,ty bejku... 😀
Jsem nějakej žádanej, teď na mě z postele volá žena, že má studený nohy a mam to přijít vyřešit, takže mě nějakej cyp nechává chladným... Jdu řešit, dobrou noc 🙂.
Dejve,on ten někdo fakt po tobě asi jede,ne? 😀
Dejve ani to snad nechci vědět, když se někdo neumí podepsat a stát si za svým názorem, co si o něm asi můžu myslet?





Nicméně starou škodovku mám a kvuli tomu, že je levná jsem si ji opravdu nekoupil, při cenách ojetin bych místo ní mohl mít Oktana, no možná i Pašíka... ale kdo chce kam...
Ale jako ok ja to beru pač takovou feldu cabrio si stejne nekopim pač je to drahý.To se dá říci že to je drahá vjěc.No hezká že?
lze zjistit IP adresu? jestli to byl např. někdo místní (pochybuji) nebo cizí (NEškůdkař)
& proto kupuješ staré škodofky žé?Páč to sou drahý vjeci.
Hmmm je zajímavé, že na čínské pumpičce Filson není namontovaná česká hadice... 😀





Nejsem tak bohatý, abych si mohl kupovat levné věci...
A co ta modra hadice silokonova tusim ke kompresorum,gumex ji ma a co jsem mel moznost videt vydrz, tak snesla fakt hodne.
Myslím klasické velké pumpy na pneumatiky. Každou chvíli jsem kupoval novou hadičku. Teď jsem byl v mototechně a zeptala se mě, zda chci českou nebo čínskou. Čína 69Kč a naše 149Kč. Dala mi je na pult a hned jsem pochopil kde je zakopaný pes. Bohužel jsem vždy sehnal jen tu čínu (která je asi i na pumpě od Filsona). Koupil jsem naši a dofoukal jsem všechna kola a na vstupu se zahřála jen málo oproti číně.


Tak doufám, že životnost bude alespoň pár let. Dofoukávám jen občas kola na dvou autech, žádný těžký provoz.
ve šklůdce mám dobovou origo. byl velký problém sehnat náhradní kůži na pístnici, ale nakonec se zadařilo.
Na nozni pumpu pouzivam cernou hadici 6mm na benzin uz hodne let, furt drzi bezvadne. V Mototechne GY nebo Semperit.
Problém s hadičkami nemám. Používám kompresor.





Mám i jednu pumpu dvouruční, občas s ní i něco nafoukám, ale šlaušek má furt dobrej.


Jestli máš na mysli pumpičky na kolo, tak používám asi 2 různý, bezšlaufkový, co se naráží přímo na ventilek.
Zdravím ve spolek. Je tu trochu mrtvo, tak toho chci využít a zeptat se jestli máte také problém s novodobými hadičkami k ručním hustilkám. Ačkoliv je používám minimálně, tak je měním skoro každý půlrok. Hlavice bývají v pořádku, ale obvykle se přehřejí na vstupu. Zkoušel jsem různě zkracovta a nastavovat, ale moc to netěsní. Jak jste na tom vy?