Už jsem domluvenej s Martinem 🙂 ale dík
Jestli je to ještě aktuální, narazil jsem na toto: http://forum.skodahome.cz/classifieds/item/635-vrak-skoda-100/
Nene, to by mě asi nebavilo 🙂 Jen jsem udělal pár věcí blbě 🙂
Džon: \\"😜erestrojka\\" se bude vracet do originálu?
Stačila by Ti jedna v Kolodějích? Ozvi se , Martin
A je ti moje chalupa dost blízko? Nebo když nakreslíš do fotek tak ti to snad zvládnu vyřezat sám...
Nemáte někdo nějakou "dárcovskou" karoserii z hundrta v okolí prahy ? Potřeboval bych stěnu mezi kabinou a kufrem (resp. její kus) a nějaké další drobné věci ze skeletu.