Kastle na díly
[
Odpovědět
] [
Začátek diskuze
] [
Nápověda
]
[
Zpět na seznam témat
]
Džon
10. duben 2012
Už jsem domluvenej s Martinem 🙂 ale dík
Líbí se
Link
Odpovědět
RST
8. duben 2012
Jestli je to ještě aktuální, narazil jsem na toto:
http://forum.skodahome.cz/classifieds/item/635-vrak-skoda-100/
Líbí se
Link
Odpovědět
Džon
30. březen 2012
Nene, to by mě asi nebavilo 🙂 Jen jsem udělal pár věcí blbě 🙂
Líbí se
Link
Odpovědět
danik
27. březen 2012
Džon: \\"😜erestrojka\\" se bude vracet do originálu?
Líbí se
Link
Odpovědět
Martin KRA
26. březen 2012
Stačila by Ti jedna v Kolodějích? Ozvi se , Martin
Líbí se
Link
Odpovědět
S.D.Gotrek
26. březen 2012
A je ti moje chalupa dost blízko? Nebo když nakreslíš do fotek tak ti to snad zvládnu vyřezat sám...
Líbí se
Link
Odpovědět
Džon
26. březen 2012
Nemáte někdo nějakou "dárcovskou" karoserii z hundrta v okolí prahy ? Potřeboval bych stěnu mezi kabinou a kufrem (resp. její kus) a nějaké další drobné věci ze skeletu.
Líbí se
Link
Odpovědět
10. duben 2012