posouvaní sedadla 110r
[
Odpovědět
] [
Začátek diskuze
] [
Nápověda
]
[
Zpět na seznam témat
]
jarda.137
1. duben 2012
Nemáte prosím někdo detailní fotku,jak je nasazený to péro na kolejnici
z pákou.Dekuju.Jarda
Líbí se
Link
Odpovědět
1. duben 2012