škoda120 4x4 off road
[
Odpovědět
] [
Začátek diskuze
] [
Nápověda
]
[
Zpět na seznam témat
]
janek
3. květen 2012
kukam, že dze dam dajaky prispevek hasne debata 🙂
Líbí se
Link
Odpovědět
janek
2. květen 2012
Tu poznam, sme z jednej dediny..... myslim, ze nou vyvazali nejaky material na opravu zborovskeho hradu v bardejovskom okrese
http://hrad.zborov.sk/index.php?option=com_phocagallery&view=categories&Itemid=60
Líbí se
Link
Odpovědět
Pů
30. duben 2012
Ze škodovky lze udělat asi cokoli 🙂
http://www.youtube.com/watch?v=6GsUnaKTGYc&feature=related
Líbí se
Link
Odpovědět
3. květen 2012