Krádež Fabia RS 1
[
Odpovědět
] [
Začátek diskuze
] [
Nápověda
]
[
Zpět na seznam témat
]
m8rinek
5. květen 2012
Omlouvám se za OT, na druhou stranu auto to je a jsme z různých koutů ČR, tak kdyby náhodou někdo něco zahlídl.
Auto bylo odcizeno v Liberci v noci na 4.5.2012, za pomoc při nalezení bude jistě odměna…
neoriginální (tuningová mřížka vpředu)
tónovaná všechna zadní skla
neorig. krátká stříbrná anténa
v momentě krádeže chybělo čalounění na dveřích u řidiče.
při krádeži se rozbilo jedno z předních oken.
Jinak vše přesně jako na týhle fotce. Takhle vypadala v tu noc
–
Jan Šrámek
tel: (+420) 607 613 717
mail: sramek.jn@gmail.com
Líbí se
Link
Odpovědět
5. květen 2012