Omlouvám se za OT, na druhou stranu auto to je a jsme z různých koutů ČR, tak kdyby náhodou někdo něco zahlídl.





Auto bylo odcizeno v Liberci v noci na 4.5.2012, za pomoc při nalezení bude jistě odměna…





neoriginální (tuningová mřížka vpředu)


tónovaná všechna zadní skla


neorig. krátká stříbrná anténa





v momentě krádeže chybělo čalounění na dveřích u řidiče.





při krádeži se rozbilo jedno z předních oken.





Jinak vše přesně jako na týhle fotce. Takhle vypadala v tu noc


–


Jan Šrámek


tel: (+420) 607 613 717


mail: sramek.jn@gmail.com