Taky se přidávám ke gratulaci hlavně že je to kluk 🙂
Gratulace a at se nam klucina hezky potati 🙂





Stanley
Moc gratuluji🙂
Velká gratulešjn Džone 🙂


a dodělej to eRko do tý doby jak jsi psal ať nejsi ještě horší než já 😉
Slušná práce Džone 🙂 Blahopřeji. Tak teď už jen ten strom, ne ?
Hugo, žij dlouho a blaze 🙂
Džone, ty byses určitě nepochlubil a to by byla velká škoda...





Navíc já mám z toho skutečně upřimnou radost a ještě jednou blahopřeji...





PS: Celej táta, ale neboj, vyroste z toho 😀
Ajajajaj, Karle ty jsi strašná drbna 🙂))





Díky všem, no a když už je to venku, tak tady ho máte v kulturnim stavu.


musim tedy během následujících 16-18 ti let dodělat to eRko aby měl čim jezdit 🙂





P.S. Miloši, neopičil jsem se i když by se tak mohlo zdát 🙂
Gratulace! new mimi admin 🙂
...taky se přidávám s gratulací
Gratulujem🙂
Také gratuluji 🙂
Gratuluji!!!
Tak, šťastným taťkou se stal....





Tramtadadáááá...





DŽON
Gratulace ke klukovi.
To abych zapnul starý tel. jestli mě tam taky nečeká nějaká zpráva... Nevím komu, ale přesto gratuluji.
A pochopitelne obrovska gratulace at uz jsi kdokoli🙂
Nas Hugo ma uz 9 mesicu, takze u nas taky nic😀
Taky gratulace k novému človíčku 🙂
Dostal jsem stejnou SMS, tak až taťka vystřízliví a probudí se, nechť přijme mé gratulace. Tajnůstkář jeden.
No náš Hugo měl nedávno 4 roky, takže my to nejsme 😀
Já vím. ale neřeknu, bylo by to nefér, když jsme s Karlem o tom spolu zrovna včera mluvili
Dnes ráno v 02:02 jsem obdržel SMS:





"Dnes kratce po pulnoci se nam narodil syn Hugo, meri 50 cm, vazi 2,90. Hugo i maminka jsou v poradku, tatinek si jede domu dat panaka 🙂"





Byť má onen dotčený človíček vrozenou vysokou míru skromnosti, určitě by se pochlubil i sám, ale protože jsem strašná drbna tak to udělám za něj hned teď (navíc mám za ně oba velkou radost 😀).





Takže hádejte, kdo je onen šťastný otec 🙂





PS: Za nás všechny Petkarovic přejeme vše nej, hlavně zdraví...