Oprava prasklé koženky

Davide, nebo to zkus podlepit (pokud to prasklo v ploše) vzal bych chemoprén, natřel z rubu, pak proužek jiné tenké koženky, natřel z rubu a rubem k sobě cvak...
Koženku konzervuji olejem na promazávání šicích strojů...
Fakt je lepší vyměnit díl nebo rovnou všechny 🙂.


Ta koženka je po letech je hrozně vytvrdlá a když se ti netrne ve švu tak i klidně mimo něj hlavně v místech kam pere sluníčko.


Jinak by asi nebylo od věci o ní pečovat, docela mě šokovalo když mi čalouník doporučit mazání indulonou a něco na tom asi bude koženka trochu změkla... 🙂.
Já Ti nevim, není plast jako plast, ta koženka je na jakési lítkové kostře. Slep si to čím chceš, klidně sekunďákem, když ti nebude vadit, že tě to dře do pr... Párkrát se zavrtíš a rupne to vedle.😀





Stejně musíš potah ze sedáku sundat, fakt se vyplatí díl vyměnit a máš pokoj.
Pokud to je jen trošku naprasklé tak snad přilepit sekundovým lepidlem. Pokud najdeš někoho kdo to opravuje, tak dej prosím echo, taky mám cca 5 cm prasklinu.
Koženka je plast a o sváření jsem už slyšel a tak to určitě funguje 😀.





Pokud mi to přešije v noci před srazem tak není problém, ale přece nebudu sedět na špalku 😀.
Znám...nějakej Myschak z Brna ti přešije poškozenou část sedáku. Svařit to fakt nejde🙂
Tak došlo i na mě, rozjela se mi koženka na řidičově sesli, dá se to nějak úspěšně zavařit? Neznáte nějakou specializovanou firmu?





Díky m8