JJ, na nedoschlou syntetiku prásknout nitro a "čeřínek" je na světě...
Mě se stalo totéž při použití nesprávného ředidla...
Pred časom som riešil podobný problém ale na prístrojovke 110r. Náhodne som objavil spray variopain na striekanie povrchov kuchynských liniek drevotrieskových.Po nástreku ostáva povrch vráskavý ako čerinkový ale v pastelových farbách. Povrch prístrojovky som očistil na kov, natrel základovkou,nastriekal vhodným Paintom/je ich viac druhov/. Nakoniec som to všetko prestriekal matným čiernym sprayom. Takto som ,,zrepasoval\\" už tri palubky a k spokojnosti majiteľov. Náklady cca 10ečiek.
Jak psal Petr. Ne že bych to potřeboval, ale vypadá to pěkně. Tak už jsem zase o něco chytřejší. Díky za odkaz.
Ne že bych to potřeboval, ale vypadá to skutečně dobře.


A aplikace se podle fotek zdá býti opravdu snadná. Snad to bude fungovat i ve skutečnosti.
Objevil jsem ve světě technologii jak docílit čeřínkového nátěru, vyoadá to jednoduše http://www.build-threads.com/general-car-stuff/diyhow-to-wrinkle-texture-paint/ .





Jediný problém je v použití speciálního spraye http://www.vhtpaint.com/products/wrinkleplus/ , ale i ten se povedlo sehnat a hodlám se ho objednat, pokud by někdo měl zájem, cena spraye by pak vyšla na 400Kč. Na výběr je barva černá a červená.