Na ty jsem nikdy nebral ohled, jen ženě jednou při nastavování proudu vzduchu jeden zůstal v ruce... Pak jsem jezdil dlouho bez něj... 😀
m8rinek: Zapomněl jsi na dobrou radu nad zlato, aby si při demontáži palubního tapecu držel výdechy ventilace, jinak se bude dobře bavit při jejich sborce až se rozletí 😀
Ehm, máš vůbec erko, nebo se ptáš do budoucna až si nějaký pořídíš?
nechápu, jak vycvaknout desku pod oknem? jako palubku?
Vycvaknout desku pod oknem, povolit 2 matky, odpojit 3 konektory, vyndat 2 žárovky a je venku...
Zdravim, Nevíte někdo z Vás jak se vyndavá otáčkoměr? Díky