Otáčkoměr
[
Odpovědět
] [
Začátek diskuze
] [
Nápověda
]
[
Zpět na seznam témat
]
m8rinek
5. červen 2012
Na ty jsem nikdy nebral ohled, jen ženě jednou při nastavování proudu vzduchu jeden zůstal v ruce... Pak jsem jezdil dlouho bez něj... 😀
Líbí se
Link
Odpovědět
Falcon
5. červen 2012
m8rinek: Zapomněl jsi na dobrou radu nad zlato, aby si při demontáži palubního tapecu držel výdechy ventilace, jinak se bude dobře bavit při jejich sborce až se rozletí 😀
Líbí se
Link
Odpovědět
m8rinek
4. červen 2012
http://skoda110r.eu/110r/leden1150002.jpg
Líbí se
Link
Odpovědět
m8rinek
4. červen 2012
Ehm, máš vůbec erko, nebo se ptáš do budoucna až si nějaký pořídíš?
Líbí se
Link
Odpovědět
Pilda
4. červen 2012
nechápu, jak vycvaknout desku pod oknem? jako palubku?
Líbí se
Link
Odpovědět
m8rinek
4. červen 2012
Vycvaknout desku pod oknem, povolit 2 matky, odpojit 3 konektory, vyndat 2 žárovky a je venku...
Líbí se
Link
Odpovědět
Pilda
4. červen 2012
Zdravim, Nevíte někdo z Vás jak se vyndavá otáčkoměr? Díky
Líbí se
Link
Odpovědět
5. červen 2012