foto do expozice noveho muzea

Ahojkys,


ta výzva ještě pořád platí?? Dostal jsem z prarodičů album jejich cesty do Bulharska.
jeee, Gotrecku, dekujiiii 🙂





Tome, to nezni uplne nezajimave 🙂 uvidime ... ted sjem mimo praci, pak zjistim, jestli by se to hodilo ...
mam celé video cesty do madarska nebo kam na 8mm filmu s octavii
No ale ani od Tatrovek na tebe v Beskydech nezapoměli Lucinko 😉 Pozdravuje Tě pan Jiří Keňo
zahradka je bohuzel podminka 🙂 ale veskere zajimave retro snimky s tematem Skodovek, ano skodovek, Tatrovky uz dela nekdo jinej 🙂 tak posilejte 🙂
Spartaka s mojí babičkou bez zahrádky? Je to blíž tématu než pradědeček s Tatrovkou 😉))
Kouknu doma do archivu. Měli jsme kdysi Populára.





PS.: Mám fotku mýho pradědy s Tatrovkou 🙂
Ahojky lidi, zase otravuju, tentokrat snad budu uspesnejsi ... Potrebuju, abyste prohlidli rodinne fotografie a pokud naleznete nejakou, kde je vas rodinny vuz skoda se zahradkou a na ni se zavazadly, nejlepe nekde v miste, kde jsou stany, nebo kde je rodinka kolem ... Pokud neco takoveho mate, a chcete se s tim podlit s verejnosti - je mozne ze zrovna vase foto by bylo soucasti nove expozice skoda muzea, poslete mi co nejdrive nahledy na mail: lucie.kempna@email.cz nebo na ext.lucie.kempna@skoda-auto.cz ... Dekuji vsem!