OldtimerFestival Slavkov 2012

Pánové a dámy, chystáte se někdo letos do Slavkova?


http://www.agm-press.cz


Já jsem tam každý rok.A letos budu zřejmě zase.


Zde něco pro nahlédnutí z loňských ročníků:


http://www.eurooldtimers.com/cze/reportaz/302-xvii-oldtimer-festival-slavkov.html