OldtimerFestival Slavkov 2012
[
Odpovědět
] [
Začátek diskuze
] [
Nápověda
]
[
Zpět na seznam témat
]
Vitek
11. červen 2012
Pánové a dámy, chystáte se někdo letos do Slavkova?
http://www.agm-press.cz
Já jsem tam každý rok.A letos budu zřejmě zase.
Zde něco pro nahlédnutí z loňských ročníků:
http://www.eurooldtimers.com/cze/reportaz/302-xvii-oldtimer-festival-slavkov.html
Líbí se
Link
Odpovědět
11. červen 2012