Rallye Sklounion Teplice 1978

Kdepak chudák, v závodním nasazení je nej tak to má být.


Nejvíc to Tvoje auto zprznil ten slovák 🙂
Chudak moje auto 🙂) nemas prosim ty fotky v nejakem vyssim rozliseni? Ze bych je zaradil do sveho archivu 🙂
Ještě jedna vysloveně akční fotka
Jedna dobová fotka ze Sklounionu
Mě se líbí i ten komentář k videu .Je to fakt moc pěkně udělaný.
Kamera Tonda Nachtman, pár let jsem s ním spolupracoval, bohužel už není mezi námi ..... To byl PAN kameraman
3:28 zezadu v druhy rade 🙂
Jourine která je to minuta?
Paradni video 🙂 na zacatku je v UP videt i moje auto.. skoda ze jen kousek 🙂
JJ. Uplně na mne dýchla ta atmosféra tehdejších závodů 🙂
Maty to video má fakt šťávu .Když člověk vidí jak za to ty kluci berou třeba v těch lesních úsecích.
Pěkné video. Díky za odkaz Petře.
Fakt moc pěkný video jak se dříve závodilo .Doporučuji shlédnout 🙂





http://www.youtube.com/watch?v=w3GhxmzhCzk