Gumy do oken
[
Odpovědět
] [
Začátek diskuze
] [
Nápověda
]
[
Zpět na seznam témat
]
Jikka
21. červen 2012
Dik
Líbí se
Link
Odpovědět
Tomas
21. červen 2012
viz.
http://www.skoda110r.cz/article.php?aid=282
Líbí se
Link
Odpovědět
Jikka
21. červen 2012
Dobrý den.Chtěl bych se zeptat jestli se dají někde koupit gumy do čelního a zadního okna na 110r nebo jak se to dá vyřešit.Dík za odpověd
Líbí se
Link
Odpovědět
21. červen 2012