Škoda 100 na Masarykově okruhu v Brně

Kubo nebuď pesimista.Vono se to srovná.
No jooo no 🙁..snad mě to rychle přejde 😉.
Kubo ty jsi nějak pesimistickej. Zdejší web je prostě takový jaký si ho uděláme. Nikdo nic nediktuje, nenařizuje a v podstatě ani nijak neomezuje. A že se to všechno vyvinulo někam "jinam"?? I život se nějak vyvíjí, ono taky pořád o čem psát?? Takže většina nových článků jsou prostě buďto o nějakém udržování auta a nebo o srazech a akcích.
Já to říkám pořád že už to není jak dřív 🙁..a i zdejší web těmto změnám podléhá..
Díky za odkaz. Fotky moc pěkný. Jinak souhlas s Dejvidem, hlavně o tom nadšení a penězích 🙁
"Masarykův okruh byl v Brně vždy pojem a tak se na stavbě scházeli i v zimě desítky nadšenců, kteří s prací pomáhali." Tohle mě přijde strašně krásný na tý době, kdy vznikal okruh apod. Tenkrát byl motorismus ještě o tom nadšení a ne jako dnes, kdy je všechno jen o prachách 🙁 Jinak fotky jsou krásný 😉
Holt kilo je kilo 😀
Pěkné fotky.