Tak se na ty nádherné stránky koukni a uvidíš že už nijak nádherné nejsou - jaksi je tam dnes už něco úplně jiného.
Jak to Jardo? Tady v quickbaru jsou po Výskovi naprosto nádherné stránky o Škodě 100 pojednávající: http://www.skoda100.cz/
Výska měl pěknou sbírku, ale vykašlal se na nás 🙂
na těhle stránkách jsem hledal, ale nenašel jsem vzorník na rok 1969 ke škodě 100, ale už se mi to podařilo sehnat z Muzea.
Prosím o pomoc,





nemáte někdo tabulku odstínů, které se stříkaly na škodu 100 v roce 1969.





díky moc





Martin