Myslím že podobně jak ty 🙂. Ani ne,mě to moc nebere když nemůžu být za volantem a ani není na co koukatm,dívat se jak soutěží vozy nacpané elektronikou pro mě není nijak přitažlivé 😋..těším se v zimě na Stopu,jezdívá tam čím dál víc škodovek 🙂.
Jojo,stojí to za to 🙂. Škoda jen,že sériová škodovka měla co dělat aby to v tom kopci vytáhla na jedničku,takže o nějakém dračení jako zamlada nemohla být řeč 😀. Musela to být fakt náročná trat,celá ve svahu a samý zalamovák na uzoučké silničce..
15. srpen 2012