No, jestli je to Fidovo kilo, klidně mohou zvedat i výš 😀
Ten ilustrační obrázek mě prostě trknul: http://zpravy.ihned.cz/cesko/c1-57003480-ministerstvo-chce-zrychlit-dopravu-ridici-casteji-stlaci-plyn-az-na-110-km-h





Jen doufám, že je to 110L a ne obyčejné kilo, když tu rychlost chtějí zvedat na 110km/h 🙂