Jenže já jsem nenapsal, že jsem ho pořídil zrovna tam. Za tuhle cenu bych se asi trochu ošíval.


Nějaký 120 bloky tam byly, byly tam i 105 a snad felda nebo favo.
V bakově měli nový 120cítkový bloky za 3500Kč.
Cenovka byla zajímavá, méně než 1/4 ceníkové ceny. Skládat se do toho bude něco jako v eRku je, akorát to bude 120LS (výchozí komponenty).
A copak se do něj bude skládat a kolik taková radost stojí? 🙂
RST na ty nápravy tam mají opravdu mraky věcí.Pro nás je sice Bakov trochu z ruky nicméně i tak se výlet vyplatil.Mimo jiné je to značková prodejna Jikovu takže mraky dílů na čerpadla a tak 🙂
Chystám se tam taktéž, se seznamem dílů. Mají ještě poměrně dost ledasčeho do přední nápravy, řízení a tak... najde se leccos i na motory.


mmch, dnes jsem si udělal radost fungl novým blokem 120M.
V bakově to bylo fakt dobrý aspoň je z čeho esmeraldu stavěti .
Tak bych řekl, že je to tady http://www.mototechna.cz/
Tak jsme tam byli tento čtvrtek a a udělali jsme docela pěknej nákup.Sehnali jsme tam mraky věcí na podvozek vod kompletního Dačickýho řízení,čepy,ramena komplet přední i zadní přes tlumiče Ateso atd....


Novou originál vodní Pumpu ,palivový čerpadlo...


Nechali jsme tam skoro deset litrů a výlet stál fakt zato. Obsluha víc než fundovaná.


Škoda že jsme tam nejeli na Jaře to toho měli mnohem víc.
Jako Lucinka sluníčko 🙂


pochopil jsem správně ?
Jenom malé upřesnění toho zkomolení "OB autodíly" nebyla uvedená prodejna... nýbrž zkratka Ostrava - Bohumín a ta slečna vykoupila všechny díly na auto. 😉
Nechci Vám moc kazit radost, ale už toho moc na staré miláčky nemají. Prý tu nedávno byl kdosi z OB autodíly a všechny díly na staré vozy zkoupil 🙂
Luci a kde bydlíš v Bakově Já sem bydlel přímo na náměstí v hotelu naproti spořitelně.
Jo taky jsem to četl na idnesu 🙂


Tak do táhle mototechny se fakt nechystáme.
Myslel jsem si to,že ho znáš, jen jsem to zkusil😉JJ byl takovej podivnej v mailech😋 Jediná výhoda byla,že měl nový eRkový kliky😉
Bláhu známe a Bláha je starej kulišák nemá úplně to co sháníme a zároveň za některý díly má moc ošklivý ceny.
Sorry nějak jsem opomenul odkaz 😀DD





http://www.volny.cz/autoshop.blaha/
2Peťa Čapoun: Nevím,ale zřejmě asi znáš tento obchod v Ústí, ale pokud ne tak tam by se asi taky dalo něco ulovit 😉


Kupoval jsem tam nedávno nové kliky dveří na eRko 🙂


Nebyl jsem tam tedy osobně, ale našel jsem ho na netu 😉


Bohužel pán přes emaily není schopen říci co má a co ne, takže osobní návšteva by asi byla plodnější 😋
S ohledem,že jsem doma kousek od Bakova tak mohu jen doporučit návštěvu Moto-auto Jan Šafr na náměstí.Pak by tu byla prodejna na Vlkavě a víc mě opravdu nenapadá.
říkáš v Bakově? Tu bydlím 😀 tož to se tam musím zajít podívat 🙂 Díky za tip 🙂 neboj, určo vám to nevyberu 😀
Kolegové s Okřídleným šípem v hlavě.Chystáme se s Banánem do středních čech na lov náhradních dílů na vozy Škoda 110r .Neb u nás v Ústí je jejich výskyt rovno nule.Řešíme hlavně podvozkový části , části náprav řízení atd...


Chceme se stavit v Bakově nad Jizerou neboť tam vím že na náměstí je velká mototechna kde aspoň na Jaře měli docela dost věcí.Máte ještě nějaký typ kde by stálo za to v okolí MB cca do 60KM se zastavit?


Diky za typy .