Tak už jsem o srazu i něco sepsal. Viz. novinky.
Tak, a jsme doma, je to už bohužel za námi.
U nás je účast jasná. Jen si letos prohodíme auta.
Zatím to vypadá, že bude snad hezky, tak hodlám jet eRkem. Kdyby se to mělo nějak zkazit, zazávodí si zase fabča. Akorát bych ji musel narychlo přezout na nějaký "závodní" gumy, meboli v mém podání nějaký, kterým se nedá moc ublížit.
Já do Běšin jedu pouze jako "tuner"😉 Jedu teda pokud nebude pršet 🙁 Jinak se mnou od nás ještě jede Felicia cabrio + stará Octavia Combi 😉
Je tu někdo, kdo pojede o víkendu do Běšin? A závodit?