Běšiny Podzim 2012
[
Odpovědět
] [
Začátek diskuze
] [
Nápověda
]
[
Zpět na seznam témat
]
RST
23. září 2012
Tak už jsem o srazu i něco sepsal. Viz. novinky.
Líbí se
Link
Odpovědět
RST
23. září 2012
Tak, a jsme doma, je to už bohužel za námi.
Líbí se
Link
Odpovědět
vhml
19. září 2012
U nás je účast jasná. Jen si letos prohodíme auta.
Líbí se
Link
Odpovědět
RST
19. září 2012
Zatím to vypadá, že bude snad hezky, tak hodlám jet eRkem. Kdyby se to mělo nějak zkazit, zazávodí si zase fabča. Akorát bych ji musel narychlo přezout na nějaký "závodní" gumy, meboli v mém podání nějaký, kterým se nedá moc ublížit.
Líbí se
Link
Odpovědět
gReen eRko
19. září 2012
Já do Běšin jedu pouze jako "tuner"😉 Jedu teda pokud nebude pršet 🙁 Jinak se mnou od nás ještě jede Felicia cabrio + stará Octavia Combi 😉
Líbí se
Link
Odpovědět
RST
19. září 2012
Je tu někdo, kdo pojede o víkendu do Běšin? A závodit?
Líbí se
Link
Odpovědět
23. září 2012