Den otevřených dveří Kvasiny

hezké, výdechy z eMka mě dostaly 🙂
Byli jsme, viděli jsme, pěkně bylo.
Byli jsme tam a zde je pár fotek 😉 http://www.skoda110r.eu/?page=kvasiny12 Počasí přálo, byl to super vejlet 😉
Takže sraz +- 10 hodin na tomhle parkovišti jo? 50°11\'57.343"N, 16°15\'19.054"E Ikdyž by se mi taky hodilo pracovat na autě, tak my jedem 😉
Já se stále ještě rozhoduju... konají se 3 akce na které bych se rád podíval.. a přitom je sobota jenom jedna 😕
Já to odpískávám, žena má nějakou akci a tak budu makat...
Já budu od zítra v Bydžově, tak vyrazím lehce před devátou. Po desátý bych tam rád byl s naložením jedné osoby ještě cestou v Hradci.
To znamená vyjet před sedmou 🙁
Já zatím váhám, přecijen je to den práce...
Já s tím taky počítám, takže v 10 sraz na parkovišti jo? Podle počasí bych rád kilem, kdyby byla nepřízeň, tak Octávka... 😉
Trošku to tu zastaralo, tak jen připomínám, 6.10., 10-16h. den otevřených dveří ve Škoda-Kvasiny.





Já se budu snažit tam dojet na tu 10,i když nejspíš bez eRka, cestovním vozem.
Dneska jsem to ověřil ve škodovce, akce se opravdu koná. Podle počtu a druhu osob dorazím buď eRkem, nebo jiným vozem. ERkem bych samozřejmě raději.
Já asi pojedu 🙂 radku dej kdyžtak echo 🙂
Asi pojedu spotřebákem s Jirkou, zeťákem a jeho tátou to by byl těch 250km eRkem masakr všichni máme okolo 190 cm 🙂
No uvidime uvidime 🙂.
Je to kousek, tam bych to eRko i dotlačil...ale je to jenom šestého? Proč to datum přitahuje tolik akcí 🙁
6tého je sobota... a vůbec to nezní špatně.
Zní to lákavě, nevim ještě, co bude 6týho, ale láká mě to. Tak jen rozmyslet, jestli spíš pracovat na Rku, nebo vejletovat...
Na webu forum.skodahome jsem vyzjistil, že 6.10. je den otevřených dveří v Kvasinách. Což takhle ukončit sezónu výletem do Kvasin, kde se naše eRka narodila?


Pokusím se informaci ještě ověřit, ale já bych se tam docela rád vypravil. Přidá se někdo?