Auto prodávat nechci takže asi výměna ložisek
Tak, piliny nasypat těsně před prodejem 😀.
Sveho casu se do hucicich prevodovek davaly jemny piliny, aby byl olej hustsi... Na chvilku to pomuze, ale problem to nevyresi 🙂





Stanley
Nakonec jsem použil stahov. ze 120.Ma instalaci lanek jsem neměl náladu a ani čas.Dám je někdy až bude hodně času.Okna se stahují celkem lehce jen nahoru asi poslední 3cm to jde tíž.Skusím to ještě nějak poladit ale i když to nepůjde tak to nechám zatím tak.Ještě mám dotaz:trochu hučí převodovka máte na to něco nebo zrovna měnit ložiska?
Ja som to nahradil mechaniznom z garde,ale nie je to dobrý nápad.
Stahovačka z něčeho jiného.
Pokud myslíš spirálovou pružinu tak ta pomáhá při posuvu okna nahoru, nicméně mě vyskakuje a jde to i bez ní...
Jo ještě nemám pružinu na té pomocné páce .Bude to něčemu vadit?
Diky za radu zítra to skusím ale jak si to pročítam tak to bude velký boj.škoda že tam nejde dat stahovačka z něceho jiného.Zatím dík budu informovat
Dobrý den.Chtěl bych Vás požádat jestli by jste mě poradily jak složit stahování oken na erko.Koupil jsem to na autě již rozdělané .Nebo jdou ty stahovačky nahradit jinýma?Děkuji