Elektron určitě ne, jsou celkem těžký, jsou z dost masivního materiálu, musí tam bejt vlečkový štefty.





Viděl jsem je v nějakejch starejch letákách na Brouky. Fulvie jezdili podobný, ale trošku jiný.
Nejspis budou z Fulvie, stejne jako ostatni FPS co se jezdej na Skodovkach, ale treba se pletu. Ja je znam v 6/15" a 5ti dire na Porsche. Vaclave to jsou fakt elektrony pripadne kolik vazej vis?
jj, na živo jsem jiný než moje nikdy neviděl a kromě totohle inzerátu asi tři roky zpátky ještě jeden...
Rozhodně jsou zajímaví 🙂
Že bych je koupil už jen kvůli tomu aby nikdo další neměl stejný kola jako já? 🙂
Našel jsem jedny kolečka, tak kdyby někdo z Vás sháněl, kdyžtak můj příspěvek smažte 😉


Připomínám, že to není moje aukce 😀





http://aukro.cz/14-elektrony-skoda-i2759252262.html