Aukro-ALU kola 4x130
[
Odpovědět
] [
Začátek diskuze
] [
Nápověda
]
[
Zpět na seznam témat
]
vhml
5. listopad 2012
Elektron určitě ne, jsou celkem těžký, jsou z dost masivního materiálu, musí tam bejt vlečkový štefty.
Viděl jsem je v nějakejch starejch letákách na Brouky. Fulvie jezdili podobný, ale trošku jiný.
Líbí se
Link
Odpovědět
TTomas
5. listopad 2012
Nejspis budou z Fulvie, stejne jako ostatni FPS co se jezdej na Skodovkach, ale treba se pletu. Ja je znam v 6/15" a 5ti dire na Porsche. Vaclave to jsou fakt elektrony pripadne kolik vazej vis?
Líbí se
Link
Odpovědět
vhml
5. listopad 2012
jj, na živo jsem jiný než moje nikdy neviděl a kromě totohle inzerátu asi tři roky zpátky ještě jeden...
Líbí se
Link
Odpovědět
Čapoun
4. listopad 2012
Rozhodně jsou zajímaví 🙂
Líbí se
Link
Odpovědět
vhml
4. listopad 2012
Že bych je koupil už jen kvůli tomu aby nikdo další neměl stejný kola jako já? 🙂
Líbí se
Link
Odpovědět
gReen eRko
4. listopad 2012
Našel jsem jedny kolečka, tak kdyby někdo z Vás sháněl, kdyžtak můj příspěvek smažte 😉
Připomínám, že to není moje aukce 😀
http://aukro.cz/14-elektrony-skoda-i2759252262.html
Líbí se
Link
Odpovědět
5. listopad 2012