Někdo z okolí Strakonic

Rádo se stalo 🙂
děkuji dragonovi, díly jsou doma, parádni spolupráce, fajnový kolega škodovák co pomohl.
výborně ! paráda, pošli mi na sebe telefon do vzkazů, zavolám a vysvětlím, děkuji ! 🙂
Ano, to je přesně to velké významné plus o kterém mluvím 🙂
Ahoj, asi vím. že ty jsi ten co jsem ti pomohl při Jičínských eRekcích, sehnal jsem spojkovou pumpu ?
Ahoj, já a plus u tebe, jaké ? nepleteš si mě s někým ?
Úplně po cestě to nemám, ale máš u mě velké významné plus, takže kdyby se nikdo bližší než České Budějovice nenašel tak dej vědět. Akorát tam jedu teď o víkendu a pak až za tři týdny...
Ahoj škodováci, najde se mezi vámi někdo z okolí Strakonic ? Potřeboval bych něco vyzvednout na karkulku (110L)