20. březen 2011

Zlatý Pacoš www.skoda110R.cz Roku 2010

Rubrika: Zlatý Pacoš, Přečteno: 8698×, Komentářů: 16, Líbí se Autor: Petr
Pokračování oblíbené taškařice ujetých eRkařů

*******************************************************************************************************************

Široké eRkařské veřejnosti, která již netrpělivě očekává nominace v anketě

ZLATÝ PACOŠ PRO ROK 2010

se na vědomost dává:

Že porota Zlatých Pacošů 2009, ve složení

Nejnakažlivější nadšenec: Myschak

Dobrý rádce nad zlato: KDB

Běh na dlouhou trať: Marty

Erkařský počin roku: Láďa Ladič

Nejzapálenější pořadatel: Caiman

Baví se celá rodina: Fido a Wancová & Wanec & m8rinek

Strojník roku: Jerrom

Veterán diskuzí: Stanley

Slibotechna roku: S.D.Gotrek

Zvláštní cena poroty: Jarda R. - Rejpal roku a také Smolař roku

se svého úkolu chopila - někdo méně, někdo více, jiný vůbec, ale i přesto jsou výsledkem letošní nové, ale o to cennější kategorie. Jak už je znamením poslední doby a nálady na stránkách 110r, byly tu i nápady, že nejlepší by bylo udělat na letošním Zimním Sletu Zlatému Pacošovi velkolepý pohřeb a pak mu třeba každý rok vzdát hold minutou ticha... Ale my si nemyslíme, že by Zlatý pacoš měl zemřít a tak se i pro letošek můžete těšit na jeho vyhlášení.

A tady jsou tedy již dlouho očekávané nominace v následujících kategoriích:

*******************************************************************************************************************

Dlouhodobý přínos eRkařům a eRkům:

Petr, RST, Laďa Ladis, Tátomechanuk, Petkar, Džon

Všední eRkařský život:

Petkar, RST, Daves, Falcon, Mototechna, Afro, Petr, Eminem, vhml, Kubaembečko

Slovenský doktor

(který má vyléčit "českou apatii" a vdechnout webu 110r nový život)

Martin z Košic, Mototechna, vllad, Afro, Pato RS, 603

Čtvrtou kategorií (protože máme čtyři válce) jsme nazvali

Trpitel roku.

A jelikož se porota shodla na jednoznačném vítězi, jeho jméno prozradíme až na sraze. Je to člověk, který si možná kvůli eRkům již škube vlasy, ale bez nějž by jistě spousta vyjímečných událostí v eRkařském světě vůbec nemohla vzniknout.

A na závěr vyhlásíme ještě jednu zvláštní, lehce úsměvnou kategorii, která má též svého vítěze. I ten se svým způsobem bytí nesmazatelně zapsal do podvědomí eRkařské veřejnosti.

*******************************************************************************************************************

Porota se snažila vybrat Pacoše, dle svého nejlepšího vědomí a svědomí. Dle nepsaného pravidla, že dvakrát po sobě Pacošem nebudeš, jsme i jejich často zmiňovaná jména vyloučili z nominací. Byť jejich práce byla výrazná i v loňském roce.

Těšíme se na Vás při vyhlášení ankety v autocampu Kokořín.

Za Caimany, zdraví Klárka

*******************************************************************************************************************

Vyhlášení vítězů ankety "Zlatý Pacoš 2010"

Tak a už je to opět za námi. :-) Vyhlášení, jak už je tradicí, proběhlo na "Houškosrazu" dne 9. dubna 2011 v Autokempu na Kokoříně. Doufám, že jsme oceněným udělali radost a že se svého nelehkého úkolu zhostí s chutí a vervou sobě vlastní a příští rok se opět máme na co těšit.

Ještě jednou je na tomto místě třeba veřejně poděkovat Caimanovi a Klárce, kteří měli s přípravou letošní ankety nejvíce starostí a práce. Jednak se zhostili úlohy neformálních "leadrů" poroty a druhak nechali vyrobit překrásné ceny pro letošní vítěze. Takže ještě jednou a nahlas: Klárko a Caimane - díky! díky! díky!

A nyní k samotnému vyhlášení a resumé výsledků letošního vyhlášení "Zlatého Pacoše".

KATEGORIE: Všední eRkařský život:

Vítězem této kategorie se stal Karel Petr, alias Petkar.

Sice všichni víme, že žádný den s eRkem není všední, a o to více je třeba ocenit Karlovo neutuchající každodenní nadšení pro eRkaření a dění okolo webu 110r.cz.

KATEGORIE: Dlouhodobý přínos eRkařům a eRkům:

Vítězem této kategorie se stal Vláďa Hladík, alias "Tátomechanik".

Zde myslím není třeba cokoliv připomínat, Vláďovo celoživotní zkušenosti a přátelský přístup mnohým z nás nejednou pomohly při řešení mnoha problémů a oprav našich strojů. Vláďa se srazu, bohužel, nezúčastnil, ale cena a diplom budou samozřejmě předány. :-)

KATEGORIE: Slovenský doktor:

Vítězem této kategorie se stává Martin Ďug, alias "Martin z Košic".

Martin je jeden z těch lidí, který nejen že pro eRka žije, ale má tu nádhernou vlastnost, že dokáže svým charizma strhnout k této vášni vše a všechno, co se právě nachází v jeho okolí. Byli bychom rádi, kdyby alespoň kousek z Martinova charizma oživilo situaci na našem webu, jehož je Martin již několik let členem. Martin se také srazu nezúčastnil a tak mu bude diplom a cena předána v nejbližším možném termínu.

KATEGORIE: Trpitel roku

Vítězem této kategorie a jedinou nominovanou je žena, a to konkrétně žena autora knihy "Fotokatalog ŠKODA 110r coupé" paní Bohunka Šulcová.

Asi všichni jsme na největším eRkařském srazu tohoto století okolo ní chodili, ale nikoho z nás nenapadlo, že abychom se my mohli bavit, tak ona zařizovala "na dovolené" spousty věcí okolo srazového dění. A nejen to. Děkovali jsme Martymu, jak skvělé to bylo, ale opět nás nenapadlo, že bez Martyho ženy by nic nebylo takové, jaké to bylo. A to ani nemluvím o fotokatalogu, a o tom, kolik času rodinného života bylo vyměněno za tu úžasnou knihu... Takže ještě jednou, Bohunko děkujeme! Marty, máš skvělou ženu.

KATEGORIE: Čapoun roku

Vítězem této kategorie a jediným nominovaným, jak už z názvu této speciální kategorie vyplývá, je Petr Čapek, alias "Čapoun".

O co je tato kategorie speciálnější, o to byla i speciálnější cena, kterou speciálně pro Petra vyrobili pacienti Bohnické léčebny. Čapoun je totiž eRko-zapálencem (a je jedno, v jakém pořadí "mu pálí svíčky") nejvyšší kategorie, který se svojí eRko invencí a zapáleností pro vše co má motor a 4 kola, snaží oživit vše okolo sebe včetně dění na stránkách. I když to je někdy trošku úsměvné, přesto si myslíme, že bez Čapouna by nám již dnes na stránkách něco chybělo. Takže Čapoune díky!

Za porotu se pro letošní "Zlaté pacoše" loučí Stanley.


Rubrika: Zlatý Pacoš, Přečteno: 8698×, Komentářů: 16, Líbí se Autor: Petr
Vidíš,a to jsem psala dvakrát...Nevadí.


Na HG bychom Tě rádi viděli, ale pokud to nevyjde, pošleme.
Ahoj. Žiadny meil mi neprišiel. Ináč samozrejme dakujem za ocenenie. Neviem či sa tohto roku na HG dostanem, kedže mám toho dosť veľa. Ked by som nedošiel, poprosím Michala K aby mi cenu vzal. Ešte raz dakujem.
Vzkaz pro Martina z Košic.

Protože na mail nereaguješ,mohl by ses mi nějak ozvat,abychom domluvili předání Zlatého Pacoše.Moc díky.Klárka. klara.brodska@seznam.cz
Tak dneska mi přivezla a předala Kajmaní rodinka cenu, kterou jsem nemohl osobně převzít při slavnostním vyhlášení.


Moc se mi líbí a udělala mi radost.


Díky všem !!
Tak doma jsem byl pochválen za supr čupr cenu kterou jsem na zimním sletu vyfasoval i v četně diplomu.Ještě jednou díky akorát ještě musíme najít místo kam v domě diplom pod sklem umístit .O ložnici nechce skorožena ani slyšet🙂
Z pověření mé drahé polovičky všem moc děkuju za odcenění. Věřte že to pro ní bylo opravdu nečekané překvapení.


Moc jí to potěšilo a pochromovaná "21" jí naprosto dostala 😀


Sice nedovolila abych jí plaketu pověsil v kuchyni, ale pochlubit se kamarádkám jí do práce vzala 😀

Současně oba slibujeme, že se příští rok pokusíme minimálně obhájit krásné poslední místo.

A v neposlední řadě děkuju Petrovi, že dovolil na srazu pokřtít katalog a udělat mu z toho čtenářský kroužek.

Bez Vaší pomoci, hlavně překladů a korektur Martina Dražkoviče, celé Hansiho rodiny, Johna Shelleyho, Zuzany Zemanové by žádná knížka nikdy nebyla - Díky všem
Moc děkuji za ocenění, které jsem si, myslím, za poslední rok ani nezasloužil. Budu se ale snažit dát se dohromady abych si ho zasloužil alespoň dodatečně. Díky !
Petře dovolil jsem si opravit označení kategorie, v které jsem Pacošem...

Navíc jsem zůstal dlužen odpověď na dotaz, jak vypadá "všední eRkařský život", takže to s dovolením napravím v komentářích:

Můj den začíná v 5:40 (a je jedno zda pracovní nebo víkend, buď vstávám do práce nebo mě probudí dcery😀), v 6:20 odchod do práce (ano přátelé, dělám sice v Praze, ale dojíždím 90 minut "sockou" do práce a 90 minut z práce... mohl bych sice jezdit autem, cesta domů ve špičce trvá 120 minut...). Pak pomáhám manželce s dětmi, něco se udělá kolem baráku, opraví se co je potřeba, proberou se plány na další den, případně víkend nebo dovču atd... a cca ve 23 hodin (někdy i později) jdu spát...

tak vypadá v kostce můj všední erkařský život, vynechal jsem z něj věci, kterého ho naruší jako např. nemoc holek (návštěva pohotovosti v nočních hodinách) nebo změna vlády... apod.

A kde je v něm to eRko?

V srdci... občas se dostanu do garáže, takže něco málo udělám, opravím a pak vytrvale uháním kamarády, kteří mají čas a možnosti a dělají věci, které nezvládám sám...

A kde tam
hmm jakto ze som v nominaci na Pacosa?....momentalne dost zanedbavam eRkarenie a aj Vas mojich kamaratov,znamych z tohto webu...i ked som tu skoro kazdy den, kazdy den je moje RS niekde v mojej hlave, pracujem stale na nejakych veciach okolo toho ale bohuzial vsetky svoje sily a aj financie sustredujem na dokoncenie byvania ... Drzte palce nech to cim skor dotiahnem do obyvatelneho konca a tak sa bude dalej pracovat aj na RS.
Super,Caimany chválim 😀
No super! Zrovna když jsme najížděli trasu na sraz, tak jsem Petrovi říkal, že mi připadá,že Pacoš už definitivně upadl do zapomnění, ale toto mě mile překvapilo 😉
Děkuji, dali jste si s tím práci 😉
Ty jo, ty jo, já jsem v porotě a ani o tom nevim. Nikdo nic nedal vědět, takže pokud je ještě nějaká možnost se zapojit, případně zahlasovat, tak provedu 😉.
On žije !

Patrí vám veľká vďaka, za to že neskončil v prepadlišti dejín a aj za nominácie.
Uděluji Caimanům jednoho velkého Tleskače 🙂 A děkuji za nominace. To vážně nemuselo být a letos jsem to opravdu nečekal 🙂)
Dobře Vy 🙂 hlavniho pacose zaslouzite vy 🙂 za to ze neumrel, klobouk dolu a ted uz to snad muzu rici... nashle v Boleslavi 🙂